Fransa neden ermeni soykırımı inkarı yasasını istiyor?

Ermeni soykırımı'nın inkarını cezalandıran yasa tasarısı hakkında ne düsünüyorsunuz? fransa bunu neden istiyor? bunun sonu nereye varacak?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Fransa domino taşlarının başı. Ermenilerle birlikte bunların yol haritası 4 aşamadan oluşuyor:

1. 1915 olaylarının soykırım olduğunu dünyaya duyurmak(bunu yaptılar)

2. Avrupalı devletlerin bu soykırımı(!) tanımasını sağlamak(bu aşamadalar şu an)

3. Tazminat talebinde bulunmak

4. Toprak talebinde bulunmak

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Aslında Ermeniler kimsenin umrunda değil. Sarkozy azalan oyları görünce Ermeni çoğunluğun oylarına gözünü dikti. Dikkat et seçimlere az kaldı Fransa da.

3|2
    0|0
  • kendı baslarını yerler ıns .

0|0
    0|0
  • iç siyaset malzemesi yapılıyor bu konuda bir fazla fikir sahibi değilim ama aşikar olan birşey bu.ayrıca 1915 ten 100 yıl sonra avrupada birçok ülkede Türkiye'yi zor durumda bıraktırmak istedikleri fikri mantıklı geldi bana.Ermeni diasporası faaliyet içerisinde bunun ardı da gelir diye zannediyorum başka ülkeler de yapabilir aynısını.burda Türkiye'nin tavrı belirler bundan sonrasını

0|0
    0|0
  • neden gizli soruyorsun burda değil para cezası orda geçerli

1|0
    0|0
  • Siyasi malzeme olarak kullanıyorlar

1|0
    0|0
  • Benim için yok hükmünde zaten benim işim olmaz ne fransa nede fransız ile savaşmak gerekirse gideriz.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• fransanin yasa tasarisi türkiye cumhuriyetini hicbir sekilde baglamaz, cünkü osmanlinin yaptigi veya yapmadigi seylerden dolayi hicbir ülke türkiye cumhuriyetini sorumlu tutamaz.

2|0
    0|0
  • seçimler çattı kazanmama korkusu sardı yalanlar başladı ermeniler seviniyolar ama bu sevinç kısa sürcek çünkü iki gün sonra sarkozy ermeni kelimesini ağzına almicak

0|0
    0|0
  • Ermenilere yaranmak için. Çünkü ordaki ermeni sayısı azımsanmayacak kadar çok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...