Mide yanmasının sebebi nedir?

arkadaslar sabah uyandığımda midemde acayıp bir acı vardı. yanma değil acıyodu. sanki içimde bişey var gibi. ve karnım çok şiş. yediklerimi sindiremedım hala dıye düşünüp soda içtim. biraz rahatlattı benı. sonra tekrar uyudum. bırden uykumdan uyandım ve midem korkunç bir şekilde bulanıyodu. hemen lavaboya koştum. ama malesef çıkartamadım. elim ayağım tıtrıyo :( bu neden oluyo sizce bir bilginiz varsa paylaşır mısınız?

Güncellemeler:
insanın neresi acıyosa canı ordadır dıye boşuna dememişler. Allahım herkese acil şifalar versin.

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• seni korkutmak istemem ama aynı belirtiler bende olduğunda kan kusmuştum mide kanaması bir doktora git hemen.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bişey olmaz üşütmüşündür biraz sıcak bişeyler iç dinlen geçer.

0|0
    0|0
  • ''rennie'' ilacından al iç bişeyin kalmaz

0|0
    0|0
    • mide yanması içi değil mi o

• sağlık ocağındaki doktora kalırsam ölürüm ben. kadın çok uyuşuk. bir hastasını 15 dk çıkartmıyo odasından.. yanımdada kımse yok. hastaneye gitsem korkuyorum mıdem bulanıyo çünkü kusmaktan korkuyorum :(

• eczanede de bu dediğim iğneyi yaparlar farketmez

• Doktora git

0|0
    0|0
  • kesin hamilesin bacıı

0|0
    0|0
  • Doktora gitmende fayda var, bir şeyden zehirlenmiş olabilirsin..! İhmal Etme.

0|0
    0|0
  • Belki içinde bundan vardır: link

0|0
    0|1
    • of iğrenç :)

• ıyı o zaman dua ette senın bedenını bulmasın :D

• Bu yaratığı ben ürettim zaten ;)

Kızlar Ne Diyor 2

• soda ıcmen en buyuk hata.. agrının sıddetlenmesınde buyuk etkısı var dıye dusunuyorum .. saglık ocagına gıt doktora anlat o daha ıyı bılır.. mıde rahatsızlıgınmı var yoksa zehırlendınmı bız anlayamayız pc basından cunku.. gecms olsn

0|0
    0|0
  • içimde bişey var gibi diyosun ya aklıma solucan geldi.inşallah değildir

0|0
    0|0
Yükleniyor...