Gözyaşlarınızı içe mi dışa mı akıtırsınız? Duygularınızı dışa vurabiliyor musunuz?

Duygularınızı dışa vurabiliyor musunuz? Sevginizi üzüntünüzü belli edebiliyor musunuz?

0|0
12|5

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Hep içe attım hep. Yalnızken agladım sabahlara kadar

0|0
    0|0
  • erkek olduğum için içe diyeceğim...

0|0
    0|0
  • belli ediyorum iyiki de belli ediyorum yoksa kafayı yerdim.

0|0
    0|0
  • Evet, genellikle her şeye rağmen duygularımı dışarı vururum..

0|0
    0|0
  • duygularımı saklarım herzaman

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Pek vurabildiğim söylenemez , fazlasıyla soğuk kanlı bir insanım .Ağlamayı pek beceremem

0|0
    0|0
  • dışa olduğu kesin..tüm duygularımı o an yaşıyorum..içine atmamalı zaten..ağlayacaksan ağlamalı sinirleneceksen sinirlenmeli..yoksa hasta oluyor insan

0|0
    0|0
  • kızdıysam dışa vururum. ne varsa söylerim. ama kırıldıysam konuşamam. suskun kalırım. belki sonrasında içimi dökerim... sevgimi de çok ifade edemem. sadece sevdiğim kişi, arkadaşım falan beni tanıyorsa benim için önemli olduğunu bilir. herkesten farklı davrandığım için anlayabilir.

0|0
    0|0
  • Ay evet hemen suratım düşüyo,gözlerim doluyo.Hatta sadece o kadarla kalsa iyi.O gözyaşları akıyo,burnum akıyo.Eğer çok zoruma giden bi şey olduysa hıçkıra hıçkıra ağlayıveriyorum:((

0|0
    0|0
  • İçime atarım devamlı. Bu konuda kendime merhamet gösteremiyorum. Bir zaman sonra kaçınılmaz patlama.. Ve ceremesini uzun bir süre çekerim.

0|0
    0|0
  • önce içe atarım.sonra o birikir birikir dışa vurur dayanamam.

0|0
    0|0
  • başkalarının yanında ağlamaktan nefret ederim..eğer içimde çok birikmişse kendim yanlızken akıtırım gözyaşlarımı..

0|0
    0|0
  • duruma göre değişir, genelde kontrolsüz davranmamaya çalışırım ama bazen davranırım.

0|0
    0|0
  • belli ederim ben çünkü içine at at nereye kadar hastalık oolur insan vallaa

0|0
    0|0
  • off hhem de nasıl...

ama ortamda üzüntümle mutlu olcak birileri varsaaa

aslaa belli etmem

0|0
    0|0
  • Asla ama asla ağlamayı kendime yediremem. Mutluymuş gibi davranmaktada üstüme yok zaten..

0|0
    0|0
    • olduğun gibi davranmayan birisi olduğunu Gizli Kullanıcı olarak cevap vermenden de çıkarabiliyoruz zaten

• bos konustugunu içe akıtırım diyen baskalarına bulasmayıp bana bulasmandan cıkarıyorum zaten

Yükleniyor...