Dövüş tekniği bilen varmı?

Çok etkili bir vuruş tekniği veya herhanbgi bir teknik bilen varsa yazabilirmi?

0|0
7|15

En İyi Kız Görüşü

• boyun kısmına gelen bir darbe nefesi keser bir kaç saniye etkısız kalır.. kasıklara olabilir :)) gelişine dalmak en iyisi ama :D

0|3
    0|0
    • tekmeledin mi ki hiç kasıklarını birinin sert şekilde? :P

• banada vur dizinle ne olur ya :)

• banada vursana ya

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 15

• Sağlam bir sağ kroşe vur adamın tam elmacık kemiğinin alt tarafına doğru. 5 dakika yerden kalkamaz. Olmazsa kulağa şaplat bir tane Osmalı tokadı.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Osmanlı Şamarı var. Böyle gerilip 2 tane çaktın mı adam zaten kalkamaz yerden.

1|1
    0|0
  • ninjutsu biliyorum ama söyleme ile olmaz ki teknikler uygulaman gerekli

0|0
    0|0
  • En etkili 3 yol biliyorum :D .1 hayalarına vurmak 2-çenesine çok sert yumruk atmak

3- burnuna kafa veya yumruk atmak en etkilisi bunlar .Bunlardan birisini gerçekleştir

%75 gibi bir oranla kavgayı alırsın tabi rakibin böyle çok tecrübeli veya sporla uğraşan

biri değilse :D ama sporla uğraşan birisiyse sana bunları çok zor yaptırır

0|0
    0|0
  • Bak tecrübem var bizim buralarsa cesitli irk birlikte yasadigimiz icin kavgalar cok olur

Kavgada sana iki tavsiyem var ya box ya da thai box

thai box niye cünkü diz ve dirsekle c9k etkili vuruslar yapabilirsin

Sokak kavgasinda kicobox falan ise yaramaz

0|0
    0|0
    • sagol da vücut önemlimi bu işte kaslarım yeni yeni çıkıyor ve hangi bölgede kasların daha fazla ağırlığı olması gerekir?

• hayır biliyorum ama arkadaşım 1 ayda sonuç aldı ancak o fitnessa gitti ben ise evde yapıyorum

• Bi ay icinde gelisme belli olabilir genle alakali ama fazla birsey gelismez bir ayda taki testesteron anabol alirsan yani popona igneyi basarsan

• Doğaçlama dalıyorum genelde

0|0
    0|0
  • 7 yıllık kickboxerim etkili vuruş tekniği diye bişe duymadım yeri gelir low kick diye adlandırılan tekme ile bile nakavt gelir yeri gelir puş kickle bu o an tamamen rakibine bağla ama yan çene olarak adlandırılan kısım tehlikelidir bide elmacık kemiği ile burun arası sert bir vuruş direk nakavt getirir bide kafaya çıkan yüksek tekmeler high kick , spining back kick olarak sıralanabilir karaciğer kısmına alınacak bir randovs kick rakibi çok zor duruma sokabilir yani bu tamamen rakibinle alakalı

0|0
    0|0
    • vucut önemlimi peki, hangi kasların kavga için gelişmiş olması gereklidir?

• şimdi şöyle tabiki belli ölçüde bir kas sana yarar sağlar güç önemli ama şöyle bir muaythai kickbox döbüşçüsünde fazla hacimli bir kas dezavatajdır tekme dövüşçüleri boxerlere göre biraz daha uzun ve zayıf olurlar ama boxta kas önemli tabiki bu senin ne ile uğraştığına bağlı

• dambıllarla çalışıyorum

• Kasıklara tekme

0|0
    0|0
  • iki elinle alkış çalar gibi başını sıkıştır sert bir şekilde karşı tarafın muhtemelen beyin löbü çıkar :)

0|0
    0|0
  • valla bir kaç aikido tekniği biliyorum ama türk usulü dövüşte aklıma gelirmi bilmem.

0|0
    0|0
  • thai box yaptim 9 yil...

0|0
    0|0
    • evde spor yapıyorum vücüdumda baya bir değişiklik oldu hafif kas çıkıyor dahada uğraşacağım bunun etkisi olur mu? bide yaptım demekle olmuyo taktikte versen kardeş :D

• Rakibe yaklaşırken ayağın tam alt kısmıyla göğüs kafesi arasına direk tekme :) yediği anda ya nefes gider ya da sersemler yere de düşer tabi .. düşünce gerisi sana kalmış devam et ya da bırak.. veya biraz sersemletince çak aparkatı gitsin emın sağlam vurursan aparkatı kalkması zor biraz

0|0
    0|0
  • beynine vur

0|0
    0|0
  • kelimelerimle döverim tır çarpmış gibi olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...