Evlenirken en az kaç milyarınız gitti ? ya da gider bilen varsa lütfen yazsın :)

etrafınızdan çevrenizden az çok duymusunuzdur sükadar gitti diyenler olmuştur siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında hiç bir bilgisi olmayan lütfen yer işgal etmesin :)

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• koltuk takimi 3500

yemek takim 3500

hali 2000

yatak 5000

mutfak 2000

buzdolabi 1500

cmak 1500

bmak 1000

firin 1200

mdalga 500

aspr 300

tv 2000

TV Unit 1000

Davetiye 1000

Seker 750

Kina 1420

Kiralik Araba 700

Gelin arabasi 100

Gelinlik 2000

ayakkabi 200

Dugun Yemek 1500

Foto 1500

Damatlik 750

Kuafor 750

Benzin 1625

Kiyafetler 750

Aksesuar 400

Hedilyeler 375

Otel 2700

Otel Yemek 970

Nikah Dairesi 500

Ucak 319

Bahsisler 500

Toplam 43809

0|0
    0|0
    • :))süpersın saol damutfak 2000 nasıl oldu ya kasık bıcak setı sadece 2000:)nıkah dairesınde olmus senınkı ustelık de karısık geldı bıraz :Dsalonda olmadı sanırım

• Maalesef bu ise soyundugunuz zaman kimse gozunuzun yasina bakmiyo nasil olsa bunlari alacalar mantigi ile bakiyorlar

• evet kesınlıkle

Erkekler Ne Diyor 16

• işte evlenmemek için geçerli bir sebeplerden biri daha =)

0|0
    0|0
  • Geline takılacaklar düğün masrafları ve ev döşemesiyle en az 50 gider

0|0
    0|0
  • Abartisiz 47 net gitti

1|0
    0|0
  • 15,000 Turkish Liras

0|0
    0|0
  • ben evlendiğimde 20 25 milyar geçik harcandı tabi beyaz eşya gibi ürünler önceden allınmıştı

0|0
    0|0
    • beyaz esya nekdar oncesınden :)garantılerı işe yaramamıstır ozaman

• parasında değilim ömürde gidiyor :D

0|0
    0|0
  • Bu tamamen senin yapacağın düğüne bağlı...

0|0
    0|0
  • takıları da işin ucuna eklersek 20 temz gider heralde :D

0|0
    0|0
  • Hepsini kıza yükleyeceksin.. Ödesin bıldırcın.. :D

0|0
    0|0
  • milyar degil tatlum milyar kalkali 10 sene oldu

0|0
    0|0
  • Davullu zurnalı şunlu bunlu 40 falan

0|0
    0|0
  • Milyar liralık servetim yok.

0|0
    0|0
  • 30 40 gider tahminime göre belkide daha fazla :)

0|0
    0|1
  • Takiyla beraber 40 bin

0|0
    0|0
  • Yerine göre değişir ev aldık düğündü gelinlikti eşyaydı balayıydı derken benden 600 küsür bir para çıktı

0|0
    1|3
    • ev almayı katma canım :)balayınıda:)

• ya bı git ısıne :D

• Soruyon söylüyoz allalla

• nekadar gittigi önemli degil bence, önemli olan kendime göre istedigim gibi oldumu dügün.

tabi hilton da falan abarmayalimda !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bence evlenmek için para harcamak saçma.Bir kültür merkezinde nikah kıy gitsin.Saçma sapan makyaj için falan filan için de para harcama derim.Her zaman nasıl makyaj yapıyorsan öyle yap.Değişmeye gerek yok.Gelinler zaten maske takmış gibi oluyorlar, cidden tanınmıyorlar.Ben bir kere kardeşimin öğretmeninin nikahına gitmiştim, kadını tanıyamamıştım.Yani gelinlikten o olduğunu anlıyorsun tabi, salak değilim yani :D Ama yüzüne çok badana yapmışlar, öyle diyeyim ;) Saçını da kendin nasıl şekillendiriyorsan öyle şekillendir.Vücut bakımına da her zamanki aynı özeni gösterirsen zaten sorun olmaz, o da sevgilin için zaten :)

Bence asıl balayı için para harcanmalı.Başkaları için değil, kendiniz için harcayın yani..

Bana kalırsa düğün, nikah hepsi gereksiz şeyler.

ailenden ayrı şehirde iş bulursun, sevgilini de yanına alırsın, istediğin zaman da balayı yaparsın.Çok istiyorsan kendi aranda evlenirsin bile.Tek ailene haber verirsin.Başkaları için tören düzenlemek, o kadar para harcamak kadar gereksiz bir şey yok.

İlla rakam istiyorsan, amcamı 10.000 TL'ye evlendirmiştik ;)

1|0
    0|1
    • :)ıyımıs tabıkı mantıklı dedıklerın bende dusundum fakat soyle bır durum var hep hayal edersın dugununu dugun gununu oynamayıda sevdıgım ıcın herkesde dusugun beklıyor benden mesela herksde bnle bırlıkte hayal kuruyor ısterım kı sevdıklerım yaknlarım benmle baraber oynsın eglesın ve bır kere olcak bırsey o gunu ozel yasamak guzel olur :)bırde sAC makyaj baskasının dugunne gıderkende yapıyoruz mesela kadının kendıne ozel bakımı susu o yakısıyor dedgın gıbı cok yapmamak kaydıyla kuaforle anlasmalı

• buna tam bir rakam vermek ne kadar uygun bilmiyorum.her fiyata uygun bir hizmet ya da ürün var.bu tamamen senin kalite ve zevk anlayışına bağlı.mobilyadan beyaz eşyaya ,düğün hazırlıklarına kadar her şeyin sınıfı var elifcim:) 10,000 -50,000 ...sen ve zevkine kalmış.

0|1
    0|0
    • bunu bende bılıyorum elbet :) genel olarak sordum ;)benım ıcın 50bın maxsımum ..

• anldım :)oldu sımdı

• Evlenmek zor iş gençler diyorsun :D

• 30 40 gider eşyasıyla düğünüyle falan

0|0
    0|0
  • Yaklaşık 40 bin gidiyor iyi marka ürünler alirsan ablam gecen yaz evlendi. her anında yanında bulunmuş biri olarak bunu net olarak söylüyorum.

0|0
    0|0
    • evet bır arkadasım daha oyle demıstı .yanı beyaz esyaya en fazla on gıtse altınlar 20bın falan gerı kalan esya dugun salonu falanda heralde altınlarlamı odenır ne olur :))

• 15bin altınlar tuttu bizde. gerisini kredi ile ödediler bizimkiler.

• hımm ıyı guzel olabılır mantıklı :)

• yaşadığın şehre göre bu değişir ama 40tan aşağıda olacağını sanmıyorum

0|0
    0|0
  • bilmiyorum canım yaaaaaaaaaa

0|0
    1|0
Yükleniyor...