Bir insan sevgilisinin profiline ve başkasının profilini arka arkaya inceler mi?

kızlar lütfen bir şeyler söyleyin bu konuda. Sevgilinizin profiline ve başkasının profiline sırayla bakmaktaki amaç nedir? Kıyaslamak mı? başkasından hoşlanmak mı?

----

siz hiç yapıyomusunuz sevgiliniz varken başkasının profiline, fotoğraflarına bakmak gibi şeyleri?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Abarmışsın gerçekten de vakit geçirmek için bakar neden bakmasın ki bu seni sevmediği anlamına filan gelmiyor tek bir sebeple bu sorduğun soruların cevabına ulaşamazsın sevmediğini hissettiğin başka bir olay yoksa boşa kuruntu yapıyordun :/

0|0
    0|0
    • böyle birşey yaptınmı? burdaki amaç ne peki?

• yapmışımdır heralde hatırlamıyorumm sürekli aynı profile bakıyorsa orda bir terslik var ama diğer türlüyse sıkıntı yok bence

Kızlar Ne Diyor 3

• Cok sevmiyorsa inceler.

0|0
    0|0
  • manyaktır inceler..ben yapmadım böyle bişey

0|0
    0|0
    • amaç nedir kardeşim?

sen ilişkin varken hiç bakmazmıydın yani?

• tiplerine falan bakıyordur..ilişkim varsa ve seviyorsam neden bakıyım başkalaırnın profiline.bakarımda yani.o bakış normaldir.alıcı gözle bir alakası yoktur..

• abartma normal bişey ne kıyaslama ne hoşlanma sadece öylesine eminim çoğu kızda yapıyodur yani.. bak benim 4 senelik ilişkim var mesela çookk seviyorum ama canım sıkılınca bende dolaşırım baskalarının profilinde

0|0
    0|0
    • ya da bir arkadaşı bana birini ayarla demiştir o da faceden arıyodur

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...