Erkek arkadaşımın tayini çıktı şimdi ne olacak?

merhaba. ikimizde sadece iş dolayısıyla şu an bulunduğumuz şehirdeyiz. yalnız olduğumuz için vaktimizi sürekli birlikte geçiriyoruz. birlikteliğimiz 1 yılı geçti bu süre zarfında ben onun ailesiyle o da benim ailemle tanıştı. her şey iyi gidiyordu tam bu yaz artık bir şeyler olur diye düşünürken erkek arkadaşımın tayini çıktı. şimdi ne olacak diye düşünüyorum ama işin içinden çıkamıyorum. bu yaşta hafta sonları gidip gelip okulun bitmesini bekleyen üniversiteliler gibi mi olacağız? ben sensiz olamam deyip aniden evlenecek miyiz? bu kadar zaman boşa mı gidicek? ne olcak ben anlamadım. durum zaten yeterince zor bunaltmamak için bişey de söylemek istemiyorum. ne yapmalıyım? sizce ne olur?

Güncellemeler:
oturup konuştuk. evlilikle ilgili düşüncelerimi yakın bi zamanda söylemiştim yine söyledim. o zaman tepki vermemişti gayet sakin konuşmuştuk. eğer ben o kişi değilsem ayrılalım ilerde sen zorlamıştın demeni istemem demiştim. öyle bişey yok bana zaman ver demişti. çok kısa süre sonra yeniden konuştuk ve evlilikle ilgili bana ne söylediyse hiç birini kabul etmedi. bam teline basılmış gibi çıldırdı ve eminimki ağzından çıkanlar aslında gerçekten düşündükleri ya da istedikleri değildi ama yinede çık
çıktı ağzından o sözler. birbirimizi çok sıktık, evliden farkımız yoktu zaten, bi bıraksaydın da ne olacak görseydik... 1 yılın ve o kadar emeğin sonucu bu mu olacaktı diye düşünüyorum... ayrıldık mı ayrılmadık mı belli değil ama bu kadar laftan sonra gerçek bi sevgiden söz edilebilir mi? devam etmek ne kadar mantıklı?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• ya onun peşinden gidersin, ya oturup beklersin, yada ayrılırsın başka bi seenek yok.

0|0
    0|0
    • onun peşinden gitmem için evliliğe yönelik bişeylerin olması gerek. oturup beklemek istemiyorum ayrılmaksa son çare :(

• düşünüp düşünmediğini bilmiyorum ima ediyordu ama hiç açık açık konuşmadık şimdi de konuşulması gerekiyor diye düşünüyorum

• e yani bir zahmet konuşsun artık sende ima etsen iyi olur..

Erkekler Ne Diyor 4

• Eğer gerçekten seviyorsanız mesafeler aşkınıza engel olmaz, olamaz diye düşünüyorum.

Sevdiğin gitsin bir düzen oturtsun sonra ne yapacağınıza karar verirsiniz.

0|0
    0|0
  • tek çözümü var en kısa sürede evlenin nikahta kısmet vardır derler...

0|0
    0|0
  • Oturup konuşursunuz mantıklı birşeylere karar verirsiniz.Başka yolu yok

0|0
    0|0
  • benim sevgiliminde çıktı gitti nevşehir e öğretmen di gidince unuttu zilli bence işin zor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bu yaşta hafta sonları gidip gelip okulun bitmesini bekleyen üniversiteliler gibi, olun bakalım eğer ki ilişkiniz devam eder bir problem yaşamazsanız siz birbirinize aitsiniz gelecek planları yapabilirsiniz demektir

0|0
    0|0
  • Bence bu saatten sonra zorlamanın bi alemi yok ama yinede zamana bırak diyorum. Arama sorma bırak koşsun peşinden..

0|0
    0|0
  • Gerçekten birbirinizi seviyorsaniz bazi seylere dayanirsiniz.

0|0
    0|0
  • Zor bı durum

0|0
    0|0
Yükleniyor...