Oysa Ben Hiç İnsan Kaybetmedim...

Hiç öyle beylik, klişe laflara girmeyeceğim… Vazgeçersen kaybedersin, vazgeçmek savaşmadan yenilgiyi kabul etmektir falan… Yooo, adam gibi savaştım da, vazgeçmemek için elinden geleni de yaptım. Ama bir sabah kalktım, '' Hadi ya dedim, benden kıymetli mi? Benden daha mı önemli? '' Kaç gün yaşayacağım ben daha yahu! Yarına çıkmaya hangimizin garantisi var? Hayatımın en güzel geçmesi gereken günlerini onun bunun stresini çekmek, egosunu şişirmek için mi harcayayım hala… Canımdan daha değerli can var mı? bir de içim rahat ki; zerre kadar pişmanlık yok içimde. Şunu da yapsaydım, bunu da deneseydim diyebileceğim hiçbir şey yok çünkü… Yapılması gereken her şeyi yapmışım… Fazla ilgi, nasıl da küstahlaştırıyor insanları. Sanıyorlar ki, bizim onlara tüm verdiklerimiz onların hak ettikleri… Düşünemiyorlar mı ne, hatalarını görmezden geldiğimizi… Yüzlerine vurmadığımız, her seferinde affettiğimiz için aptal mı sanıyorlar ne? Ohh! ne rahatladım… Yapın valla arada böyle temizlikler… Şiddetle tavsiye olunur… Üstadın dediği gibi : '' Oysa ben hiç insan kaybetmedim... Sadece zamanı geldiğinde vazgeçmeyi bildim o kadar... '' İşte bu ... Yormasınlar bundan sonra beni…

Peki sizlerin kaybettiğinizi düşündüğünüz insanlar oldu mu ?

Yoksa sizlerde mi kaybetmeyip vazgeçtiniz..?

Saygı çerçevesi içerisinde yorum yapan Herkese +1 şimdiden..

0|1
18|49

En İyi Kız Görüşü

• Sanıyorlar ki , bizim onlara tüm verdiklerimiz onların hak ettikleri !

İşte tam bu cümlede durdum ve ona söylerken hayal ettim kendimi ne güzel yazmışsın ne güzel anlatmışsın belkide bir çoğumuzun diline ses olmuşsun. Aslında bu bir soru değil,bu bir sorun. Ve bizim içten içe sustuğumuz , zamana bıraktığımız kendimizden ödün vermeye devam ettiğimiz ,her defasında kendimizi eksilttiğimiz. Mesele de tam burda dur diyebilmekte , Çünkü hayat bir defa verilmiş bir armağan ikincisi yok ve yarınında garantisi yok. Kimseye harcanacak kadar uzunda değil .Zorlamamak lazım bazen sıralama değişmeden dur demek. Küçük İskender bir kitabında diyorki

Olmuyorsa zorlama.. Bırak orda kalsın..

Sorun ne sendedir; ne de sevgini gösterme şeklindedir..

Bazıları sevilmekten, bazıları ise sürünmekten hoşlanır..

Hepsi Bu..!

4|0
    • Şikayet

güzel yazmışsın az öz beğendim +++++++ teşekkürler :)

• Şikayet

Arada dürtmek lazım insanları. Çünkü bazı dönemlerde kendi aklıyla hareket etmiyor sanki insan . Teşekkür ederim :)

• Şikayet

rica ederim çok beğendim en kısa ve açıklayıcı yorum buydu hoşuma gitti. cidden bu soru değil dediğin gibi sorun.. :S