Bunalıma girmeme yardımcı olan o olay

arkadaşlar öncelikle 19 yasında bi kızım, 10 ay önce çıktığım eski sevgilim vardı bu 10 ay içerisinde çok şey yaşadık eski sevgilimin burcu YENGEÇti, eski sevgilim bana hiç güvenmezdi özellikle. Ben eski sevgilimi aldatıp bi kaç yalanlar söylemiştim bunların hepsini yakaladı. Bi şekilde ayrıldık. Bi kaç ay sonra en yakın arkadaşıma yavsama gibi bi durum olmuştu bunu öğreniceğimi bile bile bunu yapmıştı. Ama aslında onu çok seviyordum ve özlüyordum. En sonunda dayanamayıp 3 gün önce mesaj atmıştım. Telefonla onu arayıp 3 saate yakın konuşmuştuk. Ben demiştim ki 'en yakın arkadaşıma yavşadın' falan dedim ve buna karşılık eski sevgilim de 'o olayı bilerek yapmıştım, senin öğreneceğini biliyordum' dedi. Ve daha sonra bana dediki 'uzun ilişkiye başlasak ben sana güvenemiyorum ki bişeyler yaşasak mesela sen beni bırakırsın ve ben mal gibi kalırım'demişti. Bu 3 gün içerisinde onu tekrar sıkmaya başlamıştım sanki. 'Beni bırakıçaksın biliyorum' diyerek onu bunaltmıştım sanki. Eski sevgilim de'Bırakıçak olsam böyle uğraşır mıydım' diyerek cevap vermişti. Ama ben yine sıkıyordum eski sevgilimi kıskanıyordum onu. Bugün ise ayrıldık.Arkadaşlar sizce eski sevgilim beni hala SEVİYOR MUYDU? Ne yapmalıyım güvenini kazanmak için yardımcı olun..

0|0
3|15

En İyi Kız Görüşü

• zamana bırakmalısın senın yapabilecegın birşey yok sadece hata yapmamaya gayret göster ve bu kadar sıkma

1|0
    0|0
    • seviyor muydu peki?

• ben mesaj attım zaten o atmadı kı, ben özür diledim..

• boşver canım o zaman sen bu cocugu, o sıkılmıs o yuzden dönmüş

Erkekler Ne Diyor 15

• İnsan okuyacak bunu

4|4
    0|0
  • bune şimdi ya ? kardeş sende sorundan soruna mı atlatıyorsun biz ne iş anlamadım ben

0|0
    0|0
  • Hem aldat hem yalan söyle sonra yok efendim beni hala seviyor mu ? Kişilik olacak.HOŞSUN AMA BOŞSUN hesabı.

0|0
    0|0
  • sen 19 yaşında değilsin. en fazla 16 eski sevgilin de seni sevmiyor. o yaşta sevgi falan olmaz. sen bırak bu işleri hayatını düzene koymaya çalış. gerçek hayat kendisini gösterecek sana güzelliklerini de göreceksin çirkinliklerini de. duyguları da o zaman anlayacaksın.

0|0
    0|0
    • 19 yasındayım canim sen o konuda rahat ol da :) Sevmedigini nerden anladin bakalım..

• yok düz liseden mezunum. Bence pek fazla emin olma sabrimi da sinama?

• kötü bir niyetim yok. sadece bu olaya bakışının yanlış acemice ve biraz da yüzeysel olduğunu anlatmaya çalışıyorum. verdiğim rahatsızlık için özür dilerim. iyi geceler

• Bir yengece asla bunları rt düşmüş bir kere...Ağzınla kuştutsan ya da palamut güven veremezsin..Kurt düşmüş bir kere ,standart bir yengeç bunu aşamaz..Kendimden biliyorum...

0|0
    0|0
  • ya bir ton olay anlatıp anlatıp bir anda beni hala seviyor mu diye soruyorlar ya hasta oluyorum. sevmiyor seni. basmıssın boynuzu ben olsam intikamımı fena alırdım senden. yüzüne bile tükürmeden tek kelime etmeden giderdim. seni hiç tanımamış gibi. şizofren falan olduğunuzu düşünmeye başladım artık lan. bizde mi böyleydik 18-19 yaşlarındayken anasını satiyim?

0|0
    0|0
    • sevmese tekrar konustugumuzda neden 'benı tekrar bırakıcaksın dıye korkuyorum' desın kı?

• hayır yenısı falan olmayacak o hatayı 1 kere yaptım bır daha yapmam

• hayırlısı ne diyelim. allah kolaylık versin

• Yavsama nedir ya , ergen misiniz abisi ?

1|1
    0|0
  • hem seviyorum diyorsun hem aldatıyorsun iyi olmus bence sana

0|0
    0|0
  • eğer çocuk gerçekten yengeç burcuysa ilk önce yalanlarını yakalayarak sana olan güvenini kaybetmiştir zaten bu dakikadan sonra da pek bir ümit bekleme öyle arada derede takılırsınız

0|0
    0|0
    • evet yengeç burcu ve güvenmiyo bana onu tekrar bırakıcagımdan korkuyo

• güvenini sarsmışsın işte.. bu dakikadan sonra öldürsen girmez yanına bir kez o güven sarsılmasın ben de yengeç olduğumda :)

• seviyor muydu peki?

• Yalan rüzgarına dönmüş olay ,sen erkek arkadaşını aldatmışsın , erkek arkadaşın da seni aldatıyor sen bunu bilmene rağmen hala onu düşünüyorsun .En azından biriniz doğru birşey yapın.

0|0
    0|0
  • Aşk yok artık kalmadı bu devirde anlayın şunu artık

0|0
    0|0
  • Güven yoksa o ilişkiden bir hayır gelmez bence ..

0|0
    0|0
  • Birkez aldattıysan merak etme,yine aldatırsın.Her son yeni bir başlangıçtır.

0|0
    0|0
    • seviyor muydu peki?

• 'uzun ılıskıye baslasak ben sana guvenemıyorum kı bıseyler yasasak mesela sen benı bırakırsın ve ben mal gıbı kalırım' demıstı.

• Gençsin daha,bunlar deneyim senin için,Neler çıkacak belki de karşına,hatırlamayacaksın bu anları :)

• garip hayatlar var ya gercekten :)

0|0
    0|0
  • yok sana eski sevgili falan aldatmayaydın kumara başlarsın inşallah

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Açık ve net senden intikamını almış.arada güven kalmamışki sen ağzınla kuşta tutsan artık o sana güvenmez bence olay bitmiş arkana bile bakma

0|0
    0|0
  • okurken beynim ağrıdı , bir su içip geleyim

1|0
    0|0
Yükleniyor...