Fikir verin lütfen kafam çok bozuk herseye ne düşünürdünüz ?

nısanlım ben ve en yakın arkadası bır aradaydık. en yakın arkadasına kıradakı evden bahsettık bır turlu hatırlamadı ama nısanlım ''şu kiracı kadın varya'' deyip gülümsediğinde arkadasıda haaaa deyıp gülümsedi. bu evde nısanlımın tam karsı daıresı ve bunlar ıkı gun once tasındılar. bır yıldırda nısanlımın aılesının kıracısı degıller baskası evı aldıgı ıcın baskasının kıracısı oldular ama nısanlımda hala kadının numarası duruyodu en sonunda ben sildirdim.

bu gece aklıma geldı sordum felaket bı kavga cıktı kadın iş kadını bakımlı yası buyuk ama cok havalı neden bılmıyorum ıcıme bı kurt dustu sılmesını cok bekledım numarayı sonunda ben sıldırdım.

siz olsanız bu durumda ne dusunurdunuz ? neden kıracıyı kadın uzerınden hatırladı bunlar fikir verin lütfen ?

Güncellemeler:
bır baskasını hayal etme durumuna konusma durumuna tahammulum yok sadece bunu bılıyorum her haltına abuk subuk hallerıne katlandıgım bırını bu mevzuda yalnız bırakabılırım

0|0
110

En İyi Erkek Görüşü

• Belki birlikte olmustur bilemiyoruz dogrusu ve telefon numarasi ne gezer sahsen bizim kiracilarin bende numarasi yok gerekte yok yani anlamadim yani.

Acikca sormali ve net cevaplar almalisin diye düsünüyorum.

1|0
    0|0
    • işte bende bunu anlamıyorum kı taa baska yerde oturan arkadası su kıracı kadın varya deyınce hemende nasıl anlıyor neden kıracı adam denmıyor demı cok soguyorum ya

• valla simdi sana bitir desek bit sey bitir demesek bir sey ama durum supheli net bir cevap alip ona göre karar vermek zorundasin

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Kadını canı çekmiştir. Heyecanlandırıyordur. Yatmış olabilirler olmayadabilirler, ama kadın verse nefessiz götürürler, sohbeti bayadır dönüyor aralarında demek ki. Sanırım fırsatını bulunca da işi bitirirler.

0|1
    0|0
  • Çoğu erkeğin güzel kadın görsel hafıza sistemi vardır. Eğer alıcı gözüyle baktıysa unutmadığını düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • ALLAH a çok şükür güzel bir kızım bunuda cevremden duyarım o kadınla aramızda daglar kadar fark varken bu görsel hafızanın yetınememesı nedendır unutmadıysa gebersınler

• Güzelliğin ya da albenin konusunda diyebileceğim birşey yok. Ancak nişanlın ve çoğu hemcinsim ve dürüstlükle söylemeliyim ki bazen bende bu etkenden dolayı çoğu bayanı ismen değil görünüşleri ile anımsarız.

• Binbir türlü seneryo üretilebilir. Belki iki arkadaşın arasında gırgır amaçlı o kiracı bayanla ilgili konuşma geçmiştir. "Böyle bir bayanla..." şeklinde devam eden türlü türlü konuşma olabilir. Mesajı gönderdiğinde de hemen hatırlamıştır. Bence bunu öğrenmenin tek yolu, nişanlı iyice sıkıştırmaktan geçiyor.

0|0
    0|0
    • sıkıtırdık kalbı agrıyomus bısey olursa benı bogarmıs hayatını mahvetmısım butun sorunlar bendenmıs sor ne soracaksan mış mış mış ama hastayım ölüyom krız gecırıyom dıyo

• Çok sinirli ve gergin bir yapın var sanırım. Verdiğin cevapları okurken, inan ben bile gerildim. Sakin olmalısın. Bu şekilde hem yıpranır hem de yıpratırsın. Önyargılı olmak istemem ama sanki çok basit bir olayda bile fırtınalar kopartacak gibi görünüyorsun. Bu şekilde bir ilişkiyi ömür boyu yürütemezsin ki

• ya ben yıllardır bu adamlayım ınan bu konu en basıt konu dedıgın gıbı o kadar cok sey varkı onları anlatsam manyak mısın ayrıl gıtsın dersın kı buda basıt bır konu degıl suphelenıyorum bu gune kadarda hıc yanılmadım ınkar edılen bır konuda bıle yanılmadım

• kızardım tabi ki. ama aralarında bir şey yoktur muhtemelen. ama yine de ağzına sıçarım.

1|0
    0|0
  • yanlış yönlendirmek istemem seni iki farklı şey aklıma geldi birincisi numarayı o gösterdiyse neden göstersin sen baktıysan bilemem. ikincisi gerçekten bir şey olsa neden senin yanında o konuyu açsın saf mı o kadar? bana pek kötü niyetli bir hareket gibi gelmedi. benim de telefonumda ilgisiz bir sürü insanın numarası var

0|0
    0|1
  • Kim ölmüş ?

0|0
    1|1
  • Biz erkeklerin öyle tarif ve saçmalıkları vardır.

Çok birşey ifade etmez.. "Ağız" da kalır bu tür şeyler..

0|0
    0|1
  • Kira ne kadardı ki?

0|0
    0|0
    • bılmem 700 falan sanırım nıye kı

• Pahalıymış, hiç öylesine sordum. Sandığın gibi bir durum olabilir de olmayabilir de bunu buradan kimse kestiremez sakın kimsenin seni yönlendirmesine izin verme. Burada her şey sana düşüyor diyeceksin ki nişanlım böyle bir karakterde mi değil mi sorunun cevabı sende.

• birsey olmamıstır vesvese yapma:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Büyük ihtimalle seksi bir kadın ve erkek muhabbeti döndü aralarında sana bahsetmek istemedi doğal olarak. Sadece geyik geçmiştir aralarında,kadından içten içe hoşlanıyor ama sadece cinsel fantezi hesabı. Bence bu yanlış.

1|0
    0|1
Yükleniyor...