Küçük mü düşürmüşüm kendimi

arkadaşlar okulda bir çocukla bakışıyoduk hemde nasıl. ben ona bakıyodum hep oda bana. çocuğun bana yaklasmaya calıstıgı bıle oldu. kantınde arkadasımla oturuyoduk geldı 1 2 arkadasıyla. dıbımızdeki masaya oturdu . yıne baktı maktı. hareketleri,mimikleri,duruşu falan değişiyodu benı gorunce. ben hoslandıgını sanarak gıttım cocugu facede ekledım. 2 gün falan gecti ve cocuk bana hıc bısey yazmadı. okuldada gordum bakmadı bıle. cok tuhafıma gıttı. sonra bı baktım işte facede benım sınıfımdan bı kızın fotoğrafını beğenmiş. bununda üstüne daha fazla dayanamayıp sildim. bunun üstüne yine bakmaya basladı ve bı yandanda takip ediyorum o kızın fotoğrafını beğenmiş yine falan. ama ben artık bakmıyodum hiç . yine geldi yaklaşmaya çalıştı falan. ben ilgilenmmediğim için gitti. bunun bir arkadası bana carptı. ben cocuga pardon dedım. cocuga "yavas olsana okuz" dedı. benı korudu heralde aklınca. ve ben onun o kıza yazdıgını düşünüyorum bilmiyorum yınede ama büyük ihtimalle yazdı. ve kaaaççç ay oldu hala bakıyo. sizce bu çocugun amacı neydi? ve sizce ben kendımı küçükmü düşürmüşüm ekleyerek,rezil mi etmısım kendımı?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Belki problem çocuktadır. Utangaç çekingendir, psikopattır :)0. Ama senn hoşuna gidiyorsa ulaşılmazı oyna en azından egonu tatmin edebilrsin. Takma hiç çocuğu. Zaten derdi varsa gelir söyler. Derdini söyleeyemeyen erkekten sana yar olur mu iyi düşün.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• eminim arkadaş listende tanıdığın tanımadığın yüzlerce erkek vardır hepsi ile öyle düşündü isen yandı gülüm keten helva

0|0
    0|0
  • hayır düşürmedin sadece şansını denedin

0|0
    0|0
  • sen kendini küçük düşürmemişsin ama öyle bir insandan da hayır bekleme derim sakın umut bağlama

0|1
    0|0
  • bnce küçük düşürmemişsin aksine büyüklük kazanmışsın onun nebzinde bnce git konuş pas ver oğlana :D

0|0
    0|0
  • Çocuk oyununa çevirmişiniz işi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Biliyo musun belkide sen birazcik kiskanclik yapmissin hoslandigin icin normaldir bence bu olay hic olmamis gibi icinden nasil geciyorsa oyle davran iyi ya da kotu zamanla hersey yoluna girer sıkma lutfen canini :)

0|0
    0|0
    • ama ne bıleyım ben ona bı adım atmısken onun bunu yapması..sımdıden sonra ne yapabılırımkı

• Oluruna birak mesala baktimi sende bak o gun istemiyo musun bakma ya da gulumsedi mi o an icinden ne geliyosa onu yap boyle bakismali olaylarda artik erkegin sevdigi kesin olmadikca kiz adim atmamali

• eh kizim dusurdum evet .. cok begense yazar oyle dgil mi? ilk adimi sen attin ve o geri adim atti bosver simdi

0|0
    0|0
Yükleniyor...