Galatasaray:2 G.Antep:1 Ne düşünüyorsunuz?

Burak'ın penaltısı ve Sneijder'in golüyle yeni sezona hazırız,ama Muhammed'e haksızlık edemem çok güzel golü vardı,maçın adamı bence Drogba özellikle son dk.savunmaları çok iyiydi..Bunun yanı sıra Sneijder'in ve Melo'nun aldığı sarı kartlar çok gereksizdi :'(

0|0
11|37

En İyi Erkek Görüşü

• fener gibi 2-0 dan 3-2 olmdı :D iyiyz iyi

3|5
    1|1

Erkekler Ne Diyor 36

• 2 takımda hazır değildi,Antep geç açıldı son 15 dakikalarda 3 büyük takımın maçları çok gollü oldu toplamda:)

2|0
    0|0
  • Hayatımda gördüğüm en berbat futbol'u oynadık bu kadar berbat bir futbol daha yok.Takım resmen ölü gibiydi ne burak oynadı ne hamit drogba'yıda beğenmedim.Hepsi bir selçukla melo etmiyor.Arkadaş hele yediğimiz o golde ki hakan salağının hatası beni deli etti adam hep aynı hatayı yapıyor.Hep aynı tür gol yiyoruz geçen senede hasan kabze atmıştı aynısını.Takım bugün berbattı böyle bir avrupa kulübüne karşı oynasak perisan ederlerdi bizi.

2|0
    0|0
  • Maçı izlemedim ajansspordan 80. dakika'da baktım Burak penaltıdan atmış acaba oscarlık bir oyun sergiledi mi diye sordum kendi kendime

Neyse tebrik edip susayım :)

3|0
    1|2
  • Ben bir fenerli olarak galatasarayın oyununa ımrenıyorum.Bu takımın macını ızlerken hıc korku olmaz gol yicez die.Ben fenerin macını ızlıyorum rakip yeni malatya bile olsa atak yaptıklarında afedersınz altıma ediyorm aha gol yedik aha geliyo aha yicez die.Adamlar arsenalı portoyu yenıyor bız daha torku konyayı yenemyrz salzburgu zar zor yendk

1|0
    0|0
  • ecel terleri döktünüz :)

2|1
    1|1
  • Ligin açılış maçı olarak galibiyet iyiydi. Ama son 20 dakikada kötü oynadık.

ikinci yarının başlarındaki futbolumuzu 90 dakikaya yayarsak, şampiyonlar liginde iyi iş çıkarırız gibime geliyor. Bu sene takımdan ŞL'de yarı final bekliyorum, bakalım hayırlısı...

1|0
    1|0
  • Galatasaray tam hazır değil 70 den sonra kondisyon bitiyo

1|0
    0|0
  • 70. dakikadan sonra oyundan düşen yaş ortalaması yüksek bir galatasaray . ayrıca hamit'in g. saraya pek katkısının olmaması da g.saray için handikap. sonuçta yabancı kuralı var ve g.sarayın çıtasını yabancı oyuncular artttırdı. bu sene yerlilere çok iş düşüyor ligde. bunlar olumsuz taraflar. olumlu kısmı zaten 70. dak. kadar gösterdi

1|0
    0|0
  • Drogba son 5 dakika stoper oynadı resmen ama buna da şükür. İlk haftalarda önemli olan sadece kazanmak.

2|0
    0|0
  • O ne hakan Baltaydı öyle harikaydı

1|0
    0|0
  • Sampiyonunun dönüşü :)

1|0
    0|0
  • Zor oldu bizim oldu :)

Ilk maclar hep sıkıntı olur zaten. Kayıpsız anlattık.

Aksayan bir bölgemiz yoktu

Tek sıkıntımız bu sene de Hamit :)

1|0
    0|0
  • Süper..

:)

1|0
    1|0
  • şampiyon sahaya indi.

1|2
    0|0
  • ilk mac olarak iyidi takım alısacak merak etme melo haksız yere yedi.

chedju ıyidi hakan balta iyidi dıgerlerını soylemeye gerek yok erman dısında hepsi iyidi

1|0
    0|0
  • türkiye de lig zaten uzun yıllar ambargomuz altında o konuda sıkıntı yok da artık şampiyonlar ligi kupasını alalım derdine düştüm ben :)

1|0
    0|0
  • Çok gol Kaçtı ya .. Takım Çok güzeldi .. Burağı yeniden Görmek Çok güzel .. Golunu de Attı ..

Kadormuz güzel .. İnş Güzel işlere imza Atarlar ..

1|0
    0|0
  • son vuruslarda daha etkılı olsaydık ma. farka gıdebılırdı cunku gercekten cok kaçırıldı

1|0
    0|0
  • Bu senenin şampyionuda belli :)))))

1|0
    0|0
  • çok duygusaldı maç ya, ağla ağla bir hal oldum

1|0
    0|0
  • Bi cacik olmazz...:D

1|0
    1|0
  • sneijder ne gol attı ya musleranın maşallahı var

2|0
    0|0
  • Şampiyon FENER <3

0|1
    3|4
    • Suan sinir puaniniz var :(

• Iyi bitirmissin ne guzel.

Benim daha bes bucuk senem var. Ozlediysen okulu benim dersleri sen oku :)

• Hahaha.. Ya aslinda pek icerde degilim ama cevaplara denk geliyorum. Tatiliz ya :)

• bence bu seneki andaolu takımları gayet iyi bunu görmekte sevindirici

1|0
    0|0
  • O RÖVAŞATA neydi lan :D:D

1|0
    0|0
  • Burak'ın gol atması çok iyi oldu kendine getirdi.

1|0
    0|0
  • düşünmeye değer bulmuyorum

1|0
    0|0
  • ilkan karaman oynasa antep yenerdi diyorum asdfgyhujkl

1|0
    0|0
  • takım 2 gol bulunca oynamıyor insaf ediyo bnce dagtmalydık bu gün ama herşeye ragmen 3 puan güzeldi

1|0
    0|0
  • Fenerden sonra iyi oldu :D

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 11

• Melo'nun her zamanki tavrı, seviyorum ama hareketleri Galatasaray gibi bir takımda olduğu için yakışmıyor. Sonuç olarak Fatih'in aslanları yine kükredi. Gurur duyuyorum.

2|1
    0|0
  • muslera iyiydi iyi :)

1|0
    0|0
  • ilk yarıyı izledim,kaçan pozisyonlar vardı,sonra 2gol daha olmuş.muhammedin golü süpermiş:)

2|0
    0|0
  • Cimbombombom :)

1|2
    2|0
  • Takım anlamıyla hazır değildi ..

İlk yarı iyi futbol oynadık ama İkinci yarı devam ettiremedik ..Normaldır Ligin ilk haftası ilk galibiyetimizi de aldık ..Hayırlı olsun bakalım .

1|0
    0|0
  • ahahaha galatasarayıma bak yaaa :))) helal olsun aslanlarıma.

1|0
    0|0
  • Yeni yapmisiz yapacagimizi.^^

1|0
    0|0
  • meloya sarı değil kırmızı bile az

0|0
    1|0
  • VALLA YEDİĞİMİZ GOL BİLE GÜZEL.GÜZEL YEDİK.:D

0|0
    1|0
  • ooooooooo çarşıııııııııııı oooooooooooooo çarşııııııııııııııııııııııııııııııııııı :D

1|0
    1|0
  • Ben memnun degildim dilos bu hafta en iyi Beşiktaştı

2|1
    2|0
Yükleniyor...