PESTE HANGİ TAKIM VE TAKTİKLER P3 ?

Playstation3 pes 2013 hangi takım ve taktikleriniz neler ?Ben online oynuyorum Real Madrid ,M.Cıty ve Brezilyada başka takım alanı görmedim:D Siz ?

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• pes 2012 olsaydı arsenal iyi takımdır . wallcott ve van persie iyi ikilidir. daha çok kanatları kullanmak mantıklı geliyor bana . eğer kanat oyuncularınız hızlıysa ya da çalım yeteneği iyiyse güzel taktirdir. Bu taktik için en ideal takım da bence bayern :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 15

• barcelona 4-3-3 çok etkili

0|0
    0|0
  • Cıty iyidir :) Aynı çıkan taktikle devam ronaldoyuda transfer ettim ztn kadrosu balo dzeko tevez aguerro say say btmiyo :))

0|0
    0|0
  • şuan oynuyoruz burada arkadaşlarla:D benim takımım gs oyunda:D seçmiorum barça ya da reali:D

0|0
    0|0
  • ben her zaman Bayern Munich

0|0
    0|0
  • FC İnter İlk Pesten Bugüne Acemiyler alır barçayı reali bide hepsi yükselişte yaparlar sakatlığıda kapatırlar daha zorlasalar ofsaytıda kapatacaklar acemiler sizi

0|0
    0|0
    • Ronaldoyu online zor tutarsın defansın çok iyi olması lazım markaj falan lazım :) her vurduğu gol

• no problem dostum hiç farketmiyor ben aynı takımla hep oynadığım için oyun kurgusunu yapabiliyorum tabi bir gerçek herkes yükselişte olunca o i bne de at gibi koşuyor

• Galatasaray 4 1 3 2

0|0
    0|0
  • ben bayern münih i alıyorum 4 2 3 1 de sistemim geride bastian martinez robben ribery kanatta ortada müller ileride mandzukic

0|0
    0|0
  • Bayern Münih Tabikide...

Barca Real farketmiyo atıyorum keke 3 4 tane rahat :)

0|0
    0|0
  • Kontrollü oynayan her takımı oynatırım çok pas yaparım o yüzden benle herkes pes oynamaz

0|0
    0|0
  • ben milan ya. 4 1 2 1 2

0|0
    0|0
  • man.unıted ve bayan münih alırım arasıra ingiltere

0|0
    0|0
  • Real madrid sağdan soldan orta kafa gol en çok attığım.taktik filan yok :D

0|0
    0|0
  • Fifa oynarım. Dortmund, Galatasaray, Tottenham Hotspurs, PSG, Sweden, Netherlands.

0|0
    0|0
  • for ever fifa

0|0
    0|0
  • taktiğim yok herkese de koyarım afedersiniz

0|0
    0|0
    • Çok iddalısın 15DK da süper star birine kaç attn ?

• 6-7 atmışımdır herhalde hatırlamıyorum 15 dk ise daha fazla da olabilir

Yükleniyor...