Kızımın adıyla ilgili tereddütde kaldım ?

Aa bugün biri daha ilayda ismini sormuş aslında tesadüf olarak bende soracaktım ben yeni anneyim kızımın adını ilayda olarak düşünüyorum ama kararsız kaldım bir de burada sorayım dedim

0|0
9|17

En İyi Erkek Görüşü

• Bana göre isim en önemli şey ama insanlar abuk sabuk isimler koyuyorlar çocuklarına uyuz oluyorum en iyisini yine sen bileceksin ama biz Türk milletiyiz dinimize adet ve geleneklerimize bağlı bir milletiz kendine ve çocuğuna yakıştıracağın ve anlamı olan bir isim tak zira o isimden sen mesul olacaksın öte tarafta çocuğun hesabını soracaktır onun için güzel bir isim bul

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• modern bı ad secın ama ıkıncı bı adı daha olsun ama onu gelecekte kendi secsın bu kendıne guvenını kazandırır

0|0
    0|0
  • "Kibariye" olsun.

0|0
    0|0
  • ceylin koy derdim.cennete acılan kapı ,cennet kapısı anlamında farsça isim.şuan popüler isimler arasında

0|0
    0|0
  • Hiç isim verme bence ilerde kayıt altınada alamazlar kafası rahat eder takip edilebilirliliği çok zor olur bakarsın mit ajanı olur bu sayede geleceğede yatırım

0|0
    0|0
  • Serenay da güzel bence

0|0
    0|0
  • Bence güzel bir isim.

0|0
    0|0
  • bence ayşegül koy.

0|0
    0|0
  • benim hayalimde ki isim Eylül Ekin

0|0
    0|0
  • Yanlış anlama ama aile ve yakın çevresine sorsan daha iyi olmaz mıydı?

0|0
    0|0
    • Onlar bu ismi beğendiklerini söylüyorlar ama başka insanların fikirlerini de almak istedim

• İlayda güzel bir isim bence de. Ek olarak Çağla, Yasemin, Aslı, Manolya gibi isimlerde düşünebilirsiniz.

• cabbar koy ^^

0|0
    1|0
  • Çok klasik mesela ada olabilir ilaydayı boşver ya :)

0|0
    0|0
  • güzel isim. Ben farklı isim olsun isterdim özgüven açısından ..

0|0
    0|0
    • Bu klasik bir isim mi sence ?

• Hayır güzel canım. Allah analı babalı büyütsün. Seda Selda Merve den iyidir :D

• Kesinlikle:D

• hangı ısımler arasında bu arada allah analı babalı buyutsun

0|0
    0|0
  • heja(değerli) kürtçe bir isim

0|0
    0|0
  • ilayda diye bir tanıdığım var o pek memnun değil, şu an iyi ama büyüyünce bana ilayda teyze mi diyecekler hiç olmaz filan diyordu :D

0|0
    0|0
  • "Derin" koymak istiyor benim eşim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• hoş bir isim bence,zarif geliyor kulağa..anlamını bilmiyordum baktım hemen netten, dahada bir hoşuma gitti..su perisi ve cennete düşen ilk kar tanesi,çok hoş... ama içinize sinsin iyi araştırın.

0|0
    0|0
  • Ilayda basıt kalıyor bıraz tabı sen bılırsın Allah analı babalı buyutsun ben nefes ısmını cok sevıyorum kızım olursa eger bırgun adını nefes koyarım benım nefesım :)

0|0
    0|0
    • art niyetsizce düşünseler çok hoş bir isim "nefes" ama çok dalga geçerler.. geleceğini, özellikle de genç kızlığını düşünmek lazım, ergen yaşlarında çok sorun yaşar...

• ilayda güzel isim.

0|0
    0|0
  • Pakize^^^^

0|0
    0|0
  • Kötü denilmez.İlayda güzel bir isim.

Ama benim kızım olsa ismini Belemir koyardım.

0|0
    0|0
  • İlayda güzel ama ne bileyim çok modern gibi. Güneş, Efsun, Aslı, Defne, Nisan, Renan gibi isimler daha hoş. Bence tek ad koyma bir isim daha koy yanına.

0|0
    0|0
  • allah mutlu mesut büyüttsün :)

en sevdiğim kız isimleri : cansu :) hayal rüya rüyam ılgım biricik sultan

benimde kızım olur bir gün inşallah :)

0|0
    0|0
  • Güzel isim bence.

0|0
    0|0
  • Bence kızının adını Masal , Güneş , Dünya , Ada veya Duru koy mükemmel isimler :))

0|1
    0|0
Yükleniyor...