Kızların çok açık giyiminden benim gibi rahatsız olan varmı.?

Arkadaşlar tamam herkesin giyim özgürlüğü var önce bunu belirtim ama benimde bir erkek olarak taciz edilmeden yaşama özgürlüğüm var kızlar özellikle bu sene transparan tşört vb. gibi şeylerin altından südyenlerini desen desen göstermeye başladılar göyüşeler afedersiniz dışarda aşayıda sıktırmış yani ben büyükşehirde yaşıyorum kafamı çevirdiğim her yerde böyle şeyler görmek zorundamıyım benim gibi düşünen bir Allahın kulu yokmu ya abaza deyip geçiyosunuz ama erkeğin fıtratını tabiatını bilmeden bunları yapmayın arkadaşlar sadece daha düzgün bir dünya hayal ediyorum benim gibi düşünen varmı.?

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

• cidden üzülüyorum durumunuza olay abartı durumunda istediğini giy ama onunda sınırı olsun yani hakketten saldıran biri olsa adam haklı dedirtecek duruma getiriyorlar altında tanga üstüne mini ama ince penyeden herşey meydanda yani hiç giymeseydin bir oturuyor iç çamaşırı meydanda ya birde at gibi kadın yüzüne bakılmaz bir taraflarını açıyor anca neymiş görüştüğü biri varmış ama kaynanadan evlenememiş kadın haklı ne yapsın senin gibi gelini

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ben de rahatsızım . giyimin de sınırı var.

1|2
    2|0
  • "Arkadaşlar tamam herkesin giyim özgürlüğü var"

"kafamı çevirdiğim her yerde böyle şeyler görmek zorundamıyım"

1|0
    1|2
    • Ahaha yane.

• Ben hayatimda strapona bu kadar duskununu gormedim he.

• ben hayatımda böyle kesmece görmedim resmen kabak karpuza servet istiyosunuz:)

• Aynen ya wala ben de sinir oluyorum nasıl rahat ediyolar anlamıyorum hayatımda sadece bir kez diz üstü etek giydim o da kızlar arasında parti vardı partiye gidip gelene kadar herkes bana bakıyo gibi hissettip hiç rahat edemedim ama yinede kınamamak lazım

0|2
    1|0
  • Aynen ya wala ben de sinir oluyorum nasıl rahat ediyolar anlamıyorum hayatımda sadece bir kez diz üstü etek giydim o da kızlar arasında parti vardı partiye gidip gelene kadar herkes bana bakıyo gibi hissettim.eve koşarak gittim resmen.

0|2
    1|0
  • Amerikada falan yasasan ne olurdu acaba?

2|0
    1|1
  • bir bayan olarak tıpkı senin gibi düşünüyor ve böyle giyinenlerede acıyorum. tek amaçları dikkat çekmek, arzulanmak. insan başka bişey için sütyenini gösteriyo olamaz çünkü. tacize uğradıklarındada tek suçlu erkek oluyor. kesinlikle hakediyolar demiyorum yanlış anlaşılmasın ama tek şuçlu taciz eden değil onu davet edende suçludur.

3|2
    2|0
    • tek amacları kendılerını becertmek bunun baska bı anlamı yok hanı derler ya dıkkat cekmek falan hayır. zengın bırı gelcek onu alcak becercek tek dertlerı bu

Erkekler Ne Diyor 10

• "kimse kimsenin giyimine, kuşamına karışamaz tabi ki. isteyen istediği gibi çıkabilir" demek isterdim ama diyemiyorum. abazan bir kişilik olmadığımı, aksine çevremin kadın karakteri konusunda baya geniş olduğunu dile getirerek konuya giriyorum. ben hiç tanımadığım bir hatunun pembe külotunu görmek zorunda değilim. veya "rahat olduğu için giyiyoruz biz, aklımızdan fantazi geçmiyor" gibi aptalca fikirlerine maruz kalmak istemiyorum. yirmi santimlik bir etekle neyin rahatlığını yaşıyorsunuz yahu. sonra saftrik bir ergen çıkıp "bakmak istemezsen bakmazsın" diyor. ben çıkarıp penisimi sallayınca, sen bakmayacak mısın? rahatsız olsan da bir anda görmekten kurtulamazsın. neyse salak saçma devrik cümleler kurdurtuyorsunuz bana.

3|1
    1|0
    • ben şunları dedim bir soruda kızlar üstüme çullandı. +

• tanışak mı? maydonoz. ist 19 ykşklı m? aklsdaskld şakayı es geçiyor ve o sana çullananların ergen kesimi oluşturduğunuzu üzülerek belirtiyor ve öpüyorum gözlerinden.

• Daha düzgün bir dünya açık , kapalı giyimle değil iyi bir zihniyetle olur !..

4|1
    1|1
    • hahhaha:) süpersin sen ya:)))

• Yoksa birbirimizin fake'i miyiz :/ yakında laflar çıkar merak etme :))))

• Dedikodular çıkar çekemezler bizi...

• işim gereği 2 senedir izmirdeyim, yeminle çıplak et görmekten tiksindim artık! Burdan ayrılana kadar evlenmeyide erteledim, Gayet rahatsızım vesselam..

0|1
    0|0
  • Fıtrata sığınıp azmak yeni moda oldu sanırım.Kadınlar da azabilir o zaman biz dar gömlekler giyince,dikkat ediyor muyuz?

Şu kadın-erkek farkını kafalarda çözemedikten sonra çarşaflı kadına bile halleneceksiniz arkadaşım.Olay kıyafette değil zihniyette.

4|0
    1|0
  • Sana katılıyorum.Soruna beş yıldız verecektim ama beni engellemişsin

0|1
    0|0
    • verebilirsin izin verdim canım:)

• Neyse bir yanlışım olduysa affola kusura bakma

• aynen kardeşim sende benden yana;)

• Hanımlar duydunuz beyefendi hormonlarına hakim olamıyor daha düzgün bir için #memeler fora

2|0
    3|1
    • herşey etki ve tepki üzerine kurulmuş bir dünyada yaşıyoruz şuan yapmış olduğun etki benim sana içimden saydırmama neden oluyor bu benim suçum değil mesela dünya böyle napacaksın

• s.ktr ol git amk gizlisi

• aynen bende senin ta amk

• ben kyk nin kzlar yurdunda kalıyorum rahat hareket edemyrm sapk dyckler dye donla atletle balkona çkp oturuyolar ha gezi amaçlı kalıyoruz mecburen bakıyoruz yapck bşy yk onlarda oyle dolaşmasn napalm o kadar erkeğn olduğunu biliyorlar

0|1
    1|0
  • lan oğlum kızları kapattırıp ne yapacan birbirimizin kıllı göğsüne bacağınamı bakacaz senin göz zevkine bişey demiyecem

1|0
    1|1
    • ozanam sen kendi yakınlarını açtır kardeşim ben açtırmıyorum kendi ailemi kamuya

• he anladım sen pencereleri kapattırıp arka kapıyı açtıran kesimdensin

• anlıyorum ızdırabını

• Tamamen katılıyorum kardeşim

1|1
    1|0
  • çünkü bu b ahsettıgın kızlar yatmak ıstıyor. onun ıcın alcan luxus arabayı gecıcen onune bı gulucuk atıcan aynı gta dakı gıbı atlıcak arabana gecene bakacan gececen allah affetsın allah korusun ama allah sonumuzu hayır etsın

0|0
    2|0
    • Allah büyük yazılır

• bizim canımız yanmaz gardaşşşş:)))))

• :DDDDDDDDDDDddddd

Yükleniyor...