Hayatınızdaki En Mutlu ve En Acı Gün?

Soru kolay, cevaplar neler olacak bakalım?

Hayatınızdaki en mutlu ve en acı gün hangisiydi?

Soruyorum, öyleyse varım! :)

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Babamı yitirdiğimde ilkokula yeni başlamıştım. Sonraki yıllarda herşeyim olan annemi ise üniversiteye başladığımda kaybettim. En acı günlerim bunlar.

Atama belgelerimi teslim aldığımda hayata yenilmediğimi anlamıştım. Daha güzeli olana dek en güzel günüm bu.

Siz neden ketumsunuz? Bizim yanıtlarımızdan kopya çekmeyin sakın :D

0|1
    0|0
    • Allah rahmet eylesin her ikisine de.. Size de sabır versin.

Aradan uzun zaman geçse de unutulması zor, kapatılması imkansız bir boşluk galiba..

Ketumluk değil de "şunu mu yazsam, yoksa bunu mu?" diye tereddütte kaldığım için galiba cevap yazmadım.

Asıl ben soruyu cevaplayacaklar kopya çekmesin diye de yazmamış olabilirim belki de. :)

• Anladınız siz onu :D

• Anladım ve anlattım ben onu :)))

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• bunu hemen adlandıramam en acılı günüm olmadı herhalde birtek dedemin ölümü beni etkiledi(yakın ve acıklı değilse pek etkilenemiyorum) en mutlu günüm diye adlandırcağım gün yok benim genelde mutlu geçer zaten :)

0|1
    0|0
  • İnsan ne garip suskun. Zaman cidden unutturucu demek ki. En mutlu, en acı deyince aklıma direk yakın zamanlar geldi; şöyle bir iki senelik zaman dilimi.En mutlu olduğum; seminerimden kurtulduğum gündü. Aylarca stres çektikten sonra, üstümden bir yük kalktı deyiminin tıpkısının aynısını yaşamıştım. Gene öyle bir dönemden geçiyorum bu aralar...En acı günüm bana kalsın.

0|1
    0|0
  • hayatımda uç noktalarda mutluluklar ve acılar yaşamadım.

0|1
    0|0
  • çocuklarım olduğu gün mutlu, babamı kaybettiğim gün acı idi

0|1
    0|0
    • Daha mutlusunu yaşarsınız inşallah.. Yaşadığınız son acı da bahsettiğiniz olur bundan sonra umarım...

• Estağfurullah.. Enginlik kim, biz kim? Sığlığa kulaç atıyoruz biz, o da kendi çapımızda..

Anadolu deyimiyle "Allah mürüvvetlerini göstersin" vardır bilirsiniz.. 9 ay boyunca karnınızda taşıdığınız çocukların evlendiklerini görmek, hatta onalrın çocuklarını görmek, torun sevgisi vs durumları kasdettim..

Hatalıysam "hatasız kul olmaz" durumu :)

• yine beni gülümsettiniz:) önemli olan herşeyin hayırlı olması

• daha 2side olmadı .

0|1
    0|0
  • en mutlu olduğum gün ona sarıldığım gündü.en mutsuz olduğum gün evlediğini çocuğu olduğunu duydugum gündü.hatta yıllardır o piskolojideyim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• en acı günü kan bağı olan aile ve akrabalarımı kaybettiğim gündür en mutlu günün nefes aldığım her anımdır.

0|1
    0|0
  • Anna nicole smith olduğunde çok uzuldum az emeği geçmedi kadıncağızın ergenlik dönemimde genel olarak her gün mutluyum oyle tasa etmem birşeyleri kafama takmam çok kafamın tasını attıracak olaylarda bile s.tir çakar gülmeme eğlenmeme devam ederim

0|1
    0|0
  • sünnet olduğumda mutluydum. 5 yaşındaydımm heryerden altın para hediyee gelir her yerimm süslerle doluuu mis gibiyydii

0|1
    0|0
  • Hiç biri olmadı ki

0|1
    0|0
Yükleniyor...