Staj hakkında bir soru, bakar mısınız?

merhaba arkadaşlar. 30 günlük stajımın 22. günündeyim. Staja başlamadan önce cumartesi günleride geleceiğim söylendi. Ama cumartesi günleri staj defterine yazılmıyor. Bende cumartesi günlerini haftaiçiyimiş gibi yazacağımı söylemiştim bir sorun olmayacağını söylediler. Simdi ise işler değişti. kabul etmeyecekler gibi görünüyor. Mağdur duruma düşüyorum ne yapmam gerekiyor?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Benim iş yerimde stajerler 40 iş günü olarak anlaşıp cumartesileri gelmeyip sadece haftaiçi yani haftada 5 gün üzerinden 8 hafta olarak sözleşme imzalıyorlar en başından bunu konuşup anlaşmalıydın staj bitiş günün ona göre ayarlanmalıydı gözetmen hocanla bunu bir konuş bence,30 iş günü üzerinden düşünürsek 6 gün daha gitmen gerekicek sanırım okul cumartesileri kabul etmezse,ya da gitmiş gibi göstericeksiniz devamsızlık belgende.

0|0
    0|0
    • en başta çağırdılar bende söyledim staj gününden düşeriz diye. birşey söylemediler. neden 6 gün daha boş yere gideyim ki.

• en başından böyle konuşmuştuk ama diyebilirsin anca sesini yükselt durup dururken stajını yakamazlar sonucta hakkını aramazsan üzerine gelirler

• bende öyle düşünüyorum. teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 1

• Stajyer köle demektir bir yandan kardeşim, geçmiş olsun öncelikle ve cumartesi stajı sana verenlere göre gitmemen gerekir ama staj yaptığın yerin sahibi geleceksin diyorsa gideceksin çünkü staj puanın onun elinde ve normal saatlerden fazla da çalıştırabilir eğer boyun eğmezsen puanından kırar çünkü bir kez ellerine düşüyorsun kullanıyorlar seni ;)

0|0
    0|0
    • kendimi savunmak istiyorum, yok mu bir çaresi. gerçekten bunaldım artık. çıkıp gidecem staj yanacak en sonunda

• bakalım neler olacak. teşekkür ederim kardeş eyvallah.

• Rica ederim kardeşim iyi akşamlar dilerim

Yükleniyor...