Sizi mutsuz eden ama deli gibi sevdiğiniz birini hayatınızdan nasıl çıkarırsınız?

Soru aynen başlıktaki gibi siz olsaydınız ne yapardınız KS ailesi

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• sevdanın ilacı zaman kardeşim sabret dediğin gibi mutsuz eden diyorsun böyle biri nasıl sevilir ki o senin sevgini hak etmiyor demekki.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• sen bug ta kalmıssın seni mutsuz edipte sevdiğin biri asla olamaz seni sevmiyen birini sevebilirsin seni seven birini sevmiyebilirsin ama seni mutsuz eden birin sevmen cok saçma sorun da hata var bile bile bana acı cektiren birini neden seveyim bence o senn hayatında değil sen onun hayatındasın istediğin zaman cıkabilirsin

1|0
    0|0
  • hayallerimde onu severim arayıp sormam ama sevmekten vazgeçmem onu hayal düşünürüm yokluğunu çekmem zamanla artık yokluğuna alışır yavaş yavaş unuttururum kendime öyle bir anda olmaz bu işler

1|0
    0|0
  • Mutsuz ediyorsa tak sepeti koluna herkes kendi yoluna geriye bakıp mutsuz olduğun anları ve ilerideki yeni ufuklara bir bak.

1|0
    0|0
  • Durduk yere kavga çıkartarak, durduk yere sinirlenerek, bütün suçları onda bularak olabilir.

1|0
    0|0
  • taş gibi biriyle çıkcan bukadar basit huyu birazda iyi olsun seni sevsin öyle biriyle çık bence kesin unutuyon net açık :D

1|0
    0|0
  • gözden uzak gönülden uzak hesabı ondan belli bir müttet uzaklaşmak iyidir boylece gönül başlarda çok sızlar ama sonsuza kadarda bu sızı sürmez önce ondan uzaklaşıcaksın zor ama birinci adım bu

1|0
    0|0
  • Ya ne anormal birisin hem seviyorum diyosun hem mutsuz ediyor diyosn ne biçim kişiligin var neyi sevip sevmediginde bilmiyosun

1|0
    0|0
  • ben denedim olmadı, beceremedim. Ama çözümü buldum, deli gibi sevmemek (gerçi o zaman da sevmenin bir anlamı kalmıyor ama olsun mutsuz olmaktan iyidir)

1|0
    0|0
  • ole bı yontem bulursan bana da solermısınnnnnnn

1|0
    0|0
  • yavaş yavaş soğuyarak.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben denedim ayrıldım.5 yıl oldu.unutulmuyorben 5 yıldır boğazımda bir düğümle dolaşıyorum.öksürüyorum ökrsüyorum çıkmıyor.başkasınıda sevemem artık.kalbim buz gibi.hiç bişiy hissetmiyor.anlayacağın kocaman bir yara kalıyor geriye unutulmuyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...