Kadın kullanınca motor, kaşar oluyorsa, erkek kullanınca gene neden kadına aynı hakaretler gelir?

Kadın kullanınca motor, kaşar oluyorsa, erkek kullanınca gene neden kadına aynı hakaretler gelir? Ataerkil toplum yapısı deyip geçmeyin. Başka nedenleri de illaki vardır.

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Neden olacak erkek kadın eşitliği olmadığı içn tabii ki. Erkek küçüklükten beri yetiştirilirken bu tür eylemler elinin kiri olarak görülürken kadında durum öyle mi? Bırak cinsel ilişkiye girmeyi öpüşmek gibi inanılmaz zvkli ve sevgiyi göstermenin en güzel ve kestirme yollarından biri bile çok kötü ve ayıp bir şeymiş gibi öğretiliyor kız çocuğuna. Büyüynce de değişen bir şey yok. Ama erkek her zaman kadınları tavlamalı görüşü var. Oğlum kaç sevgilin var?, kaç kadınla birlikte oldun? gibi... Bu tarz yetiştirilmeyle oluşacak sonucun başka olması beklenemez tabii ki. Kafa yapısına bakan ve kaafanın bozuk olduğunu anlayacak insanları bulmak önemli. Bel atını değil.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• pardon hafızlar ne kullanıyoruz.

0|0
    0|0
  • kimseye laf atmıyorum kimseyede bir şey demiyorum herkes kendi hayatını yaşar.

0|0
    0|0
  • Öyle oluyor ne yazık ki. Hepimizin bilinç altına işlemiş bu düşünce. Bir türlü sıyrılamıyoruz...

0|0
    0|0
  • bırakın artık klişeleri

erkeklerden çok kadınlar birbirine böyle şeyleri yakıştırıyor.

0|0
    0|0
  • Kimseye motor yada kaşar demiyorum..

Bilemeyecegim.

0|0
    0|0
  • Soruyu biraz açarmısınız?Neyi kullanacağız.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• çünkü erkekler hede hödö.

0|0
    1|1
  • dini bir toplumuz, aynı zamanda önyargılarımız mantığımızdan önce hareket ediyor.

0|0
    0|0
  • cünkü kadin ya ondan

0|0
    0|0
  • Önyargılar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...