Siz olsaydınız ne beklerdiniz bu çocuktan değil de benden etkilenmek için?

sınıfta hoşlandığım bi kız var ama galiba başka bi çocuk daha ondan hoşlanıyo ve benim işim çok zor.

çocuk 1.84 boyunda yeşil gözlü esmer, öyle abartılı değil ama yakışıklı denebilcek bi sürati var. ingilizce falan biliyo gitar çalıyo, çok kültürlü şerefsiz. bi de komik adam lan :( bazen sevmediğim halde ben bile gülüyorum onun espirilerine. dersleri falan da benden daha iyi. anlıycağınız isim çok zor.

ne yapmalıyım? kızlar siz olsaydınız ne beklerdinizi bu çocuktan değil de benden etkilenmek için?

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• :D Hey Allah'ım. Bizim sınıfta da var aynısından hoş bi çocuk ama herkese aynı sempatide yaklaşan birisi bu yüzden aşık falan olmuyorum. Sen de "Ben güzele güzel demem güzel benim olmayınca" sloganını edinmiş bir kız bulursan sorun ortadan kalkar :D Herkes kısmetini alır ;)

0|1
    0|0
    • herkese aynı sempatide yaklaşan derken? herkesle çok mu samimi yani?

• Evet niye ki?

• biz dersanedeyiz sınıf daha küçük dolayısıyla onu belirtmek istedim sadece :)

Kızlar Ne Diyor 7

• eyvaaaah işin cidden zormuş be... murat boz gibi bir adam rakibin sanırım. Allah kolaylık versin. Yatay-dikey geçiş yapmaya teşvik et adamı, ya da okulu bırakmaya tekrar hazırlanmasına falan...

Sen nasılsın ki çok mu vasat kalıyosun adamın yanında...

0|1
    0|0
    • ya işin açıkcası çocuğun öyle çok da güzel bi suratı yok ama görünce çirkin de demezsin yani. benim suratımın ondan daha güzel daha yakışıklı olduğunu düşünüyorum hatta düşünüyorum değil öyle, ama çocuk yan faktörlerden çok fazla kazanıyo :S 1,78 boyundayım beyaz tenliyim ben.

• ya işte kızlar bi tuhaf... surata bakmaz bazen vücudu çok iyi olduğu için.ya da komik olmasından etkilenebilirler,popüler olmasından...kızlar direkt yüze falan bakmazlar bir erkekte.öncelikleri vardır...sen de şu popüleriteni bi yükseltmeye çalış:)şimdi siizn çağlarda o geçerli.ama yani seni arkadaşı olarak görüyosa kasma,kendini yorarsın.

• ben o kadar uzun erkek sevmem şansı yok seni seçtim pikaçu :))

0|1
    0|0
  • Hiç şansın yok Allah kızını şaşırtırsa gözleri seni görür.İlahi adalet:):)

0|1
    1|0
  • Eeee iyiymiş teli varmı sende ? :))

1|0
    0|0
  • geçmiş olsun kardeş..sen de çalış az ya ingilizce falan bunlar olmıycak şeyler değil ki niye umutsuzsun..

0|1
    0|0
    • yahu bu yabancı dil olayı o kadar etkiliyo mu? ben sınıfta bu çocuğun ingilizce bildiğini hatta diploması falan olduğunu söyleyince kızların surat ifadesinden direk anladım ki kızlar çok sevdi bu işi. çok saçma geliyo bana yahu.

• napiyim peki? bi de kızlar cidden bu dil ve müzik olayından etkilenir mi genel olarak sence?

• sen de güzel konuş ne biliyim efendi ol karakterine bitsin..diğer kızlarla ilgilenme falan :D bide ders çalış.. şimdilik bu kadar aklıma gelirse söylerim..

• Kız da olgun karakterli,yaşı da olgun olsaydı böyle şeylere bakmazdı ama sanıyorum ki lisede ya da üniversitedesiniz...Bu yüzden hiç uğraşma,bu yaşlarda popüler olan gençlerle takılmak onlarca moda...

0|0
    1|0
    • üniv. ye hazırlanıyoruz. dersanede.

• evet işin zormuşş...kendi tipini anlar bide))

0|0
    0|0
    • 1,78 boy, beyaz ten, suratımın ondan daha güzel olduğunu düşünüyorum. bi de benim sınıftaki en samimi arkadasım bi kız. onun yararı mı olur zararı mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• kanka at kendini denize :) hiç uğraşma :)))

1|1
    0|0
    • tek avuntum öyle çok da yakışıklı olmaması. hayal dünyası işte lan :D

• kanka zaten kızlar gitar çalsın keman çalsın kulakta küpe olsun genç tayfaların çoğu o şekşlde hoşlanıyor sen ayağına 10kg taş bağla denizin yolunu tut :D:D

Yükleniyor...