Kendini güzel-yakışıklı veya çirkin bulan var mı?

arkadaslar ınsanın fızıksel ve yuz guzellıgı hayatta sansımızı her zaman yukarıya çeker.eş bulmada iş bulmada her alanda bıze avantaj saglar.ama ınsan kendını her gun gordugundenmı yoksa gordugunun gercek oldugundanmı bılmıyorum ama mesela ben kendımı yakısıklı bulmam.oyle kendının yakısıklı oldugunu ya da guzel oldugunuda soyleyen ben duymadım.mankenler bıle ropörtajlarında kendılerını begenmedıgını dıle getırıyor.her ınsandamı boyle yoksa kendını yakısıklı guzel bulanlar epey varmı?

Güncellemeler:
arkadaslar ınsanın fızıksel ve yuz guzellıgı hayatta sansımızı her zaman yukarıya çeker.eş bulmada iş bulmada her alanda bıze avantaj saglar.ama ınsan kendını her gun gordugundenmı yoksa gordugunun gercek oldugundanmı bılmıyorum ama mesela ben kendımı yakısıklı bulmam..mankenler bıle ropörtajlarında kendılerını begenmedıgını dıle getırıyor.her ınsandamı boyle yoksa kendını yakısıklı guzel bulanlar epey varmı?benıde yorumlarmısınız?merak edıyorum resım mevcut :)
benide yorumlasanıza :) neyım la ben :)

0|0
2212

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 22

• zamn zamn bu deidklerin hepsini yaşıyorum :)

bazen güzel

bazen çirkin

bazen itici kaşlar çatık falan :)

0|0
    0|0
  • orta halliyim zaten yakışıklı bir sevgili de istemiyorum sorun yok yani ..

1|0
    0|0
  • Bıyıklarım olsaydı yakısıklı olurdum

0|0
    0|0
  • ben kendimi oldukça güzel buluyorum hatta aynanın karşısına geçer vay be ne güzelim derim ama bir iki kilo bile alsam o güven sankim az kırılıyor ama yinede güzelim tabi yüz fiziksel güzellik hiçbirseydir bazen bir anda bir kaza geçirirsin bişey kalmaz güzellikten güzelliğime çok güvenmem beni sevende karakterim için sevsin güzelim die değil

0|0
    0|0
  • Orta haldeyim mankenlik ajansa kayitlanamam bu kesin

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ki

0|0
    0|0
  • bazen çirkin bazen güzel görüyorum kendimi

ama he halimle tatlıyım huyum kurusun asjkdfhdjhf :D

0|0
    0|0
    • Oha lan :) sen ordan yolla bana bir tane çocukları eveririz sonra :)

• Çirkinim ama Kıvanç gibi bir sevgili istiyorum. Belki de çirkin şansım vardır. :(

1|0
    0|0
  • 1,50 boy-87 kiloyum ama yüzüm güzel sdfghj

1|0
    0|0
  • bazen görüntümü beğenirim bağzen berbat derim

0|0
    0|0
  • Hep söylerim çok yakışıklı buluyorum kendimi.

0|0
    0|0
  • Kendimi genel olarak güzel buluyorum ama kusursuzum diyemem. Benim de kendimde beğenmediğim yerlerim var.

Herkesin vardır. İnsanlar zaten her zaman kendinde bir kusur bulur kafaya takacak.

0|0
    0|0
  • sen azıcık sıska görünüyosun

0|0
    0|0
  • Şıkır şıkırım

0|0
    0|0
  • Kendimi güzel bulmuyorum

0|0
    0|0
    • cırkın buluyormusun?

• :)) galp sana o zaman <3

• :) gitmiş olsam bile sen bulursun yavru izcim beni kıhkıh

• Bende güzel bulmuyorum kendimi ama iyisin sen

0|0
    0|0
  • Güzel oldugumu söylüyorlar. Bilmem.

0|0
    0|0
  • Cirkinim yaa:/

0|0
    1|0
  • İyisin ama biraz ekmek ye:)

0|0
    0|0
    • göbeklımı olayım fitim ben :)

• Ben zayıf erkek sevmiyorum biraz yapılılardan hoslaniyorum tabii sisman da olmicak zevk meselesi bazıları da zayıf sever:)

• hep bu dızılerdekı jonlerın yuzune..hepsının boş zamanı dolu.6 sene vucut gelıstırıyor 6 y dızı.6 ay dızı 6 ay vucuh gelıstır..

• Bazen çirkin bazen güzel buluyorumm

0|0
    0|0
    • resmıne gore yorumlarsam.erkekler eyesstar yanı japon işi çekik gozlerı olanları begenır.gercekden.hoşsun bence fazlasıyla.

• Hihihi evet demisim yukarda:D çok sorryyyy

• onemli değil rapunzel :)

• Kızlar Devam
    2

Erkekler Ne Diyor 11

• orta şeker.. elimiz yüzümüz düzgün Allah'a şükür..

0|0
    0|0
  • Karanlıkta bile giderim yok..

1|0
    0|0
  • İyiyim veya değilim gibi düşüncelerim pek olmadı neticede siparişi ben vermedim yaratan böyle yaratmış ürün bu:/

0|0
    0|0
  • İstisnasız her insan kendini beğenir, bir bütün halinde beğenmese de muhakkak beğeneceği ufak tefek şeyler bulur ama itici olmamak ve insanları tiksindirmemek adına bunu dile getirmez.

Kendi adıma konuşacak olursam; kendimi çok beğenirim ama bunu belli etmemek için olabildiğince mütevazı davranmaya çalışırım. Çok işe yarıyor, ;)

0|0
    0|0
  • Tipini bilmemde özgüvenin eksik geldi bana..

0|0
    0|0
  • tipsizim genelde bazen tiplide olabiliyorum dfasvghdbj

0|0
    0|0
  • Meleba kızlar..

0|0
    0|0
  • Yakışıklı benim =_=

0|0
    0|0
  • ya bir insan bu kadar yakışıklı olmaz, kızlar yiyecek beni kardeş :D