Böyle biri çekicimi yoksa iticimi?

Şimdi çarşıda sahilde herhangi bir yerde iri yarı kaslı spor giyinişli ve elinde golden köpek gezdiren bir genç size iticimi gelir çekicimi?

0|0
13|2

En İyi Kız Görüşü

• Havalı desem :D

0|0
    0|0
    • yoo hiç havalı değilim ama işte iticimi gözüküyor yoksa çekicide demiyim aslında itici gözüküyormu sadece?

• hiç bilmiyorum arkadaşım vardı doğurunca bitanesini ben aldım fiyatlarını hiç bilmiyorum dişi buda ama çifleştirince yavrularını dağıtırım bende yakın çevreme çok tatlılar ya küçükken :D salak salak geziyor evde yani çok avanaklar yavruyken :D link link

• Tamam daha fazla resim gösterme kıskandım :D Benimmmm nideeeeennnnn köpeğimmm yok :D

Kızlar Ne Diyor 12

• Ne itici ne çekici..

Yoldan geçen öylesine biri gibi gelir.

0|0
    0|0
  • çekici olmayı ne sanıyosunuz anlamıyrum ki çekici olmak tiple alakalı eger yoksa atla dolaşsan bakılmazsın

0|0
    0|0
    • ya çekicilikten geçtim itici gelirmi ?

• itici değil ama çokta umursamam ben gördüğümde mesela

• Dünyayı ben yarattım, hahaha yürüyün ezikler ben kaslarımla mutluyum imajı yaratmıyorsa sevimli bile olabilir. Bir de sürekli göğüs hoplatmamalı :)

0|0
    0|0
    • hahahaha :D yok ya öyle değilim sadece bir kere burda bir bayanın yorumunu görmüştüm şu köpekle gezip hava atan kas yığınları gıcık oluyorum diye ondan sordum yoksa hava atan biri değilim tam tersi içine kapalıyım o yüzden merak ettim bide göğüs hoplatma ne oluyor ya :D normal yürüyorum

• hayır ama yapılı kalıplıyım 20 yaşındayım 16 yaşında kilolarım vardı.O yüzden o zamanlar yaşıtlarıma göre iri olmuştum sonra 17 girince spora başladım ve hiç bırakmadım diyebilirim yüzmede yapıyorum kısacası iriyim yani ama o yarışma katılan bodybuildingciler gibi değil :D onlar steroid basıyorlar şişiyorlar ben doğal yoldan yaptım yani reynadaki kapıdaki korumalarla aynı vücudum

• İyi iyi, köpeğin de çok tatlı he. Ciao. Mutluluk dilerim :)

• köpek sevimli gelir ama sadece köpek.

0|0
    0|0
  • Fazla kas itici

0|0
    0|0
    • link burdaki vücut gibi surat değil tabi vücut böyle :D

• üstünde beyaz atletimsi kaslarını serilemek maksadıyla giyilmiş bir tisort varsa evet cok iticiii

0|0
    0|0
    • yok tişört üstü gömlek giyiyorum tişörtte dar değil banada itici geliyor zaten dar tişört giyip gezmek rahat edemiyorum sporda giyiyorum dar sadece iyi terleyebilmek için bide kapri

• tamamdır o halde :D

• tipine göre değişir

0|0
    0|0
  • çekici tabiki:)

0|0
    0|0
  • Özellikle itici veya çekici gelmesi için bir neden göremedim.

0|0
    0|0
    • kas yığını hava atmayı çıkmış gözüyle bakmassınız demi ?

• köpek gezdirmesi niye itici olsun da kaslı insanlar benim hosuma gtmiyo

0|0
    0|0
    • niyeki sağlıklı bir vücut oluyor karşı eşinin sağlıklı güçlü olmasını istemezmisiniz?

• zevk renk meselesi diyelim..

• dağ yarması

0|0
    0|0
  • Tipine bağlı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Tipten bahsetmedin hafız?

0|0
    0|0
    • beyaz ten kumral saç koyu yeşil ela gibi göz :D