Öğretmeninizde yaşadığınız unutamadiginiz bir anınız var mı:)

Haniii olur yaa lisedeyken sınıfta ya da dışarda mutlaka ilginc olaylar yasaniir böyle hatırladıgınız bir anınız var mı? Anlatır mısınız :)

Güncellemeler:
Yok hocamla yattim yok bir tarafını sıkıstırdım bu ne yaaa adam gibi anısı olan yok mu sapık herifler! :D

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• hocanın cevap anahtarını çalmıştık tükenmez kalemle yazmıştı bütün sınıf 90 aldık en sonunda bu hangi salak tükenmez kalemle yazmış isminide yazmayı unutmuş 40 aldı demişti :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Oyle hatirlanacak bir anim olmadi ama facebookta bir hocam ekli, ne zaman girsem yaziyo, her durumumu begeniyo falan. Mal midir nedir engeli atacam bigun

1|0
    0|0
  • ilkokulda adam bana günlük bir araba dayak atar akşam yemeğine bize gelirdi it babamın arkadaşı idi sonra evde çocuğunuz çok zeki der gazı verirdi

1|0
    0|0
  • Anlatamam, hala unutamıyorum çünkü.

1|0
    0|0
  • Hee, bir tanesine o*rospu çocuğu demiştim. Bi tanesine de "Anneeeğğğaaaa!" diye bağırmıştım.

1|0
    0|0
  • ilk okul 4. sınıftaki öğretmenin yüzünden eğitim hayatım boyunca bütün öğretmenlerden nefret ettim, lise 2.deki öğretmenim ve müdürüm sayesinde az da olsa ısındım

1|0
    0|0
  • İlkokul müdürümün iki oğlunu da ayrı günlerde olmak üzere bisikletle ezdim (:

(tamamen kazaydı)

1|0
    0|0
    • Hahaha korktun mu sonra?

• Korkmaz mıyım zaten birine bir hafta önce süratle çarpmıştım önüme atladı yolda.. O hadi neyse de.. Öteki yani küçük oğlu da.. Ben büfeden birşeyler alırken sen gel bisikletimle oyna.. Bisiklet üstüne düş.. :):) Nasıl atmadı beni okuldan hala anlamıyorum kasjch

• bir defasında ingilizcehocama aşık olmustum :D

1|0
    0|0
  • Lisedeyken biyoloji sınavına katılmamıştım. Katılmadığım için yalnız bana mahsus olmak üzere telafi sınavı yapmıştı hoca. İpnelik bende gittim kopya çekmeye kalkıştım. Hocada yakalamaz mı. Temiz bir sopa yedim.Öyle böyle değil. Adam bizi parçalıycaktı nerdeyse. Hatta o kadar giriştiki dayanamadım bir tanede hocaya patlattım. Anca öyle durdu. Yoksa cenazemiz çıkardı ordan :)

0|0
    0|0
  • edebiyat öğretmenim emel hocanın poposunu ellemeye çalışmıştım dar etek giyinirdi harika kalçalara sahipti <3

0|0
    3|2
  • olmaz mı kömürlükte yedigim dayan merdivenin altında süpürge sopasıyla yedigim dayak hep dayak unutamam o hocamı

0|0
    0|0
  • evet erotik bir konu hemen hemen herkes yaşamıştır.

0|0
    0|0
  • Burada anlatmayım

0|0
    0|0
  • mini etek altına siyah kilotlu çorap giymiş dikizlerken yakaladı birden arkasını döndü gözüm dalmış benimde bozuntuya vermedi tabi bak tahrik oldum :D

0|0
    0|0
  • hocam sübyancıydı ahh yasemin hocam ne sexy din. sayende çok pozisyon öğrendim :P

0|1
    1|2
  • bizim dersanede çook küçükken bir hoca vardı bayan ama 25 yaşında falan hani oturuyodu dirseğim göğüsüne değdi zaten hep kesiyodum gömleği açık geziyodu dantelli kırmızı bir südyeni vardı bazen tanga giyiyodu silikonmu gerçekmi hala kararsızım . off aklıma geldi nerden buldunuz bu soruyu :D günaha sokmayın daha fazla

0|0
    0|0
  • 8.sınıfta öğretmenimle yemeğe çıkmıştım oda saf gariban buldu elimi tutmuştu aşık olmuşum sonra bir kaç kez daha çıktık sonra babamlar zor aldılar onu elimden :D

1|0
    0|0
    • niye hatırlattın be kadın :(

Kızlar Ne Diyor 7

• lisede matematik hocam "oooo ahmet manita yapmışsın hayırlı olsun" demişti

ben bu adamla ne zaman bu kadar samimi oldum anasını satıyım,notlarım da yükselse bari demiştim

1|0
    0|0
  • bir kaç kez sınıftan atılmışlığım vardır.genelde asiliğim yüzünden.

1|0
    0|0
  • Hayranlık duyduğum beraber voleybol oynadığım aynı takımda oynadığım bir hocam vardı ah ah özledim lan hep yan yana olurduk :)

0|0
    0|0
  • ben genelde hiç dersi dinlemezdim, öğretmenler kızıp inadına soru sorardı ben de sorunun cevabını hep bilirdim "sen kimlere çattın hoccaam" tadında bir yüz ifadesiyle muhteşem cevaplar verirdim dumur olurlardı..:D özel ve daha büyük anılarım da var tabi ama söylemek istemiyorum..:D

0|0
    0|0
  • matematik hocalarıyla az kavgam olmadı.o kadar varki hangisini anlatsam bilemiyorum

1|0
    0|0
  • evet var ama anlatmayi sevmem

0|0
    0|0
  • ne bilim ya çok var iyi kötü anılar..

0|0
    0|0
Yükleniyor...