Sevgilim beni terk edip bir ay sonra geri döndü, sizce ne yapmak istiyor?

selam,

almanya´ta yasiyorum, 23 yasindayim. bir kiz´ile 5 ay önce tanistim ve bir iliski´ye yelken actim. bana haci kiziyim diyordu, ailem cok dindar, ondan dolayi bu iliski´yi gizli tutmaliyiz. kabul etdim. kizin dedigin´e göre ben onun ilk sevgili´siyim. bakireyim falan diyordu. ben bu kiz´ile yatip kalktim, kan falan sonra´tan ev´te gelmis. bende inandim, güvendim, sorun cikarmadim. 4 ay beraber´dik, benden 160€ para istedi. polis´ten ceza yemis, ödememis, ailesine söylemekten korkmus. ben buna güven´medim, ne arayip ne soruyordu. hafta´ta bir kez arar´ti, oda ben ara dedigim zaman. ilk 4-6 hafta her gün arar´ti, sonradan aramaz oldu. herneyse, param yok dedim, yardim edemem dedim. bana numaram´i sil yazdi. aradim, tartistik, ve ayrildi benden. cok cektim ben bunun acizin´i, cünkü cok sevmistim. azla terk etmez´tim ben onu. oy´sa beni iki söz´ile silip atdi beni hayatin´tan. 3-4 hafta gecti, kendime geldim. bir persembe gün´ü, yabanci bir numara´tan mesaj aldim. kimsin diye sordum. oy´mus! ne istiyorsun, dedim, görüselim dedi. simdi´mi aklina geldi görüsmek. ara dedim beni, aradi, konstug. pisman´mis, beni geri istiyormus. bulustug, demedigim laf birak madim. icim´te ne var´ise söyledim. bir kere bana böyle yaptin, bosver dedim hayatim´tan sildim. ama yine böyle bir sey yaparsan, ve bu isin icinde baska bir erkek olursa, önce onun sonra senin aklin´i alirim. güvenim yok sana, güvencim´i kazanmak kolay olmayacak, buna hazir degilsen cek git. seni istiyorum dedi, güvencin´i kazanacam dedi, ve asla baska erkek yok dedi. inandim, ve simdi yine beraberiz. ama kac gün gecti, ne yazdig´i var ne etdig´i. ablalar´i falan gelmis uzaktan diyor, ondan dolay´i bütün gün kosusturup duruyor. dün yine tartistim. what´s app diye bir mesaj program´i var. nezaman girip ciktigin´i göre biliyorum. bütün gün girip cikiyor, ama yeni barisdigi sevgilisin´e yazmay´a zaman bulamiyor. zaten hersey taze, insan biraz daha fazla ilgi gösterir. baska biri ile, yazdigin´tan süpeleniyorum. benim´ile oynamazindan endise duyuyorum. sans vermek ile hat´a mi etdim? bana seni seviyordum bir aralar, sevmeye calistim, olmadi deyip beni terk etmist´i. almanya´ta yasayip büyüdügüm icin, türkcem biraz sayif olabilir. kusura bakmayin.

Güncellemeler:
Arkadaslar beni yakan biliyonuz mu ne? Ben Almanya´ta büyüdüm, hic Aclik, Fakirlik cekmedim. Herseyim vardi, var. Ama yinede Namusum´ile yasadim. Hic Haram´a El uzatmadim. Kimsey´i Hor görmedim. Cok bakimliyim´tir, kendim´e Asik´imtir. Tamam, her Insan gibi benim´te Hatalarim vardir. Ama simdi´ye kadar hic bir Müslüman Kizin´a El uzatmadim. Yazik, Günah dedim. Benim Kiz Kardesim´te ola bilir´ti bu durum´ta. Demek istedigim, ben ona Güventim. Zina isledim, ve onu azla Terk etmezdim.
Ben ne Saf bir Insan´misim ki bu Zaman´da Seref bekliyorum. Kendi Hayatim´i Mavettdim.

0|0
6|3

En İyi Erkek Görüşü

• :d senı 1 ay bırıyle aldatmıs ve sonra gerı dönmus senın gıbı safa senı saf yerıne almıs yanlıs anlama saf derken temız kalblı yerıne senı resmen kullanmısbu kız tam bı kaltakmıs kardes bı kıza gırdıgın an kan cıkar ve kızlıgı bozulur sonradan kan falan gelme olmaz gır ınternete bak resmen senı kullanmıs sımdı gene kullancak ayrıl o srefszden

0|0
    0|0
    • Kafam cok karisik. Benimle barismak icin 60km Yol geldi Arabasi�ile. Kapim�a kadar. Anlamadigim. Ne elde etmek istiyor. Beni kulanip ne yapcak? Tamam Sport yapiyorum, 5�lik BMW var, Meslek falan. Ama bu Almanya�ta her Genc�te olan birsey. Benim kimse�ten farkim yok. Cok Para�m olsa anlicam. Ben bu Kadin�lari cözemiyorum. Allah korkusu�tami yok? Kafam cok karisik ya.

• daha iyi niyetlisini bulursun boşver

• Teşekkür gerçekleri söyledim ama söylese yapabilirsin onu kullanabilirsin yatağa atabilirsin sonrada hücuma tekmeyi vurabilirsin tabi Allah korkusu yoksa :)

Kızlar Ne Diyor 6

• sen en iyisini düşünmüşsünn

0|0
    0|0
  • maddi anlamda kullanmıs seni

0|0
    0|0
  • pek güvenme derim kendini fazla kaptırma üzülen sen olma

0|0
    0|0
  • kesinlikle uzak dur çok net!

0|0
    0|0
  • Şimdi okudum da yazık sana. Başka bir şey demem.

0|0
    0|0
  • Kabul etmeseydin. Gurur olur insanda biraz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ''Herneyse, Param yok dedim, yardim edemem dedim. Bana Numaram´i sil yazdi''

Kız sülük çıktı beyler..

Sadece seni kullanmak için senle beraber .

0|0
    0|0
  • bir kere giden bir daha gider unutma bunu zalimin zulmü varsa sevenin Allahı var

0|0
    0|0
Yükleniyor...