Rahatsız eden ,sinirinizi bozan sapığınız oldu mu :)

erkelerin başına gelmez genede kadınların başına gelir sanırdım ama bir haftadan beri başımda bir kadın var(eskiden sınıf arkadaşımdı) evli olmasına rağmen hala rahat durmuyor faceden mesaj atmalar yok telefonla mesaj atmalar arma diyorum kızıyorum tamam diyor bir hafta geciyor yine bıktım neyapacağım nasıl kurtulacağım bundan kocasınada söylemek istemiyorum yuvası yıkılmasın

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Çok uzun yillar önce olmuştu.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• hindu bir sapığım vardı

ahh nerelerdedir şimdi kim bilir?

0|1
    0|0
  • bilinmeyen numaradan arıyor haftada 1 2 defa konulmuyor 15 dk kadar dinliyor ne yapmaya çalıştığını çözemedim :)

0|1
    0|0
    • bende biara çok oluyordu bir kare açtım konuşmadı sonra o numara aryınca meşgule aldım sıksık aramaya başladı bir hafta sonra dayanamadı bıraktı .zevk vermedim sanırm:)

• Bana çok seksisin seni öldürmek istiyorum yazmıstı faceden biri :D adıda çizmeli kediydi çok güldüm ona :D

0|1
    0|0
  • kadın bunları yapıyosa kocasından çekindiğini ya da umurunda olduğunu sanmıyorum zaten

face den sil telden de engelle rahatsızsan

0|1
    0|0
    • facede ekli değil ve hattı değiştirdim ama yine buldu

• Olmuştu.Hakkından geldim:) canından bezdi.

0|1
    0|0
  • Olamaz şikayet ederim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Benim de sapığım şu çocuk link

0|1
    0|0
  • Bazı telefonlardan numarayı engelleyebiliyorsun.

Engelle.

0|1
    0|0
  • kız sapıgım olsa kimsenin geçmedigi sokaklara dalıp taciz ettirecem kendimi :D

0|1
    0|0
    • evli olmasa bende isterim ama evli

• evli mevli sapıgın olmuş bizim oda yok.sen evlisin olmaz bile diyemiyoz :D

• Gay biri yapıştı bırakmıyoduda kurtuldum ama

0|0
    0|0
Yükleniyor...