Savaşa mı hazırlanıyorsunuz? Nedir bu taktikler?

Bugün yolda gidiyorum , 15-16 yaşlarında 2 tane kız , biri diğerine diyor ki ; Kızım müsait değilim de , Kendini ağırdan sat , Önce ona umut ver sonra bas tekmeyi , Şımart kendini , Gizemli ol , Tahmin edilemez ol , O senden değersiz sen daha değerlisin , Bütün erkekler aynı , Sürekli trip at , Asla buluşmalara erken gitme , Egonu tatmin et , Sürekli kendini geri çek , Herşeyi ondan bekle , Ona soğuk davran , Sakın iltifat etme , Sakın niyetini belli etme , Herşeyine evet deme , Onun dediklerini sakın yapma, Sürekli onu tersle , Unutma kaçan kovalanır , Kaçan taraf daima sen olacaksın , Seni elde etmesine izin verme , Telefonlara 1-2 gün sonra cevap ver , Telefonda daima onu beklet , O aramadan sen sakın arama veya o mesaj çekmeden sen mesaj çekme . Bütün konuşmaları sen bitir , Sen kesinlikle zor kızı oynamalısın . Olduğun gibi davranırsan erkekler senden uzaklaşır. Eğer ZOR KIZI oynarsan bütün erkekler köpekler gibi peşinden koşar ... gibi şeyler derler birbirine.

İlk paragrafta iki kızdan birinin diğerine verdiği taktikleri paylaştım. Sadece o iki kız yapmıyor bütün bunları. Kızların çoğu böyle. Dikkat ettiyseniz bütün kızlar demedim .

Sanki savaşa mı hazırlanıyorsunuz ? Nedir bu telaş? Aslında bu olay küçük yaştan itibaren başlıyor. Kızın annesi , ablası , teyzesi , halası , kuzeni , kankası ... Sürekli böyle davran , şöyle davran gibi akıl veriyor taktik öğretiyor adeta savaşa hazırlıyor.

Taktiksiz yapamıyor musunuz bütün bunları ?

0|0
10|12

En İyi Kız Görüşü

• Yol boyunca onları mı dinledin yani? :D :D ne uzun yolmuş :D 15-16 yaşındaki çocukların egonun ne demek olduğunu ne olduğunu veya sözlük anlamının ne olduğunu bildiklerini pek sanmıyorum :)) onlar ergen daha. yani neyin ne olduğunu ayıracak kavrayacak yaşta değiller. ben 2o yaşındayım ama hiç böyle şeyler düşünmedim bile. her zaman olduğum gibi davrandığım için sevilen biri oldum. saçmalasam bile kendimde kendimle dalga geçebilen biriyimdir. yetiştirilme tarzıyla alakalı biraz. aileyle ilgili. düşünceler çok önemli çünkü çocuk ailesinde nasıl görüyosa öyle davranıyor. ama tabi kendi kendini de geliştirebilir insan. bunlar kendisini açık göz zanneden acınası tiplerden bazıları sadece.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bütün bu özelliklere sahip birini gerçekten seviyor musunuz peki ben de onu sorayım.

0|0
    0|0
  • ahaha :D adı üstünde 15-16 yaşlarında küçük beyinli kızlar :D

0|1
    1|0
  • yolda bu kadar lafı nasıl duydun?

bahsettiklerinin yaşına bir daha dikkat etmeyi denersen belki cevabı bulursun

0|1
    0|0
  • Ergenler işte boşver

0|0
    0|0
  • taktikle hareket eden bir insan mutlu olamaz. kendisi değildir çünkü. kendin olmadıktan sonra istediğini elde et, neye yarar?

0|0
    0|0
  • ne uzun yolmuş,Ben okurken yoruldum sen yürürken yorulmamışsın:/

bunları yapan kızın peşinden koşan bir erkek varsa salaktır.

0|0
    0|0
  • Yasları kucuk.

0|0
    0|0
  • böyle erkekler var gerçekten ama ondan yapıyorlardır.:D benim de peşimde 3 yıl gezen bir çocuk vardı, dedim bir şans vereyim denyeyim en azından dedim sana yemin ediyorum o gün ilgisi bitti:D bir hafta sürmeden baydı haliyle bu samimiyetsizliği... ve inanır mısın 2 yıl daha oldu gene hala peşimde :s böyle dediğin savaşçı olup yorulmaktansa adam gibi biriyle beraber olup sevgimi gösterip karşılıklı yaşarım, eğer bu şansım da yoksa hiç yaşamam daha yi.

0|0
    0|0
  • peki kızları bu dereceye getiren erkeklere ne demeli.onları bu hale getiren sorumsuz erkeklerdir bence

0|0
    0|0
    • Abaza erkeklerinde payı var tabi .Başımıza ne geldiyse onlar yüzünden geldi. Ceremesinide biz çekiyoruz

• bak sen diyosun kız birine güvenmek istedikçe sonunda hep hüsranla sonuçlanıyo sonunda her biten ilişkiden daha da gard alarak çıkıyo ve sonu böyle oluyo işte hep tetikte olma durumu

Erkekler Ne Diyor 12

• Ne yapsın garibanlar.. Ağırdan alır kezban olurlar, gönülden alır kaşar olurlar.. Suç onlarınmı bizimmi?

3|0
    0|0
  • Bir erkek olarak liseden beri söylerim 20 sene oldu hala söylüyorum. Erkek olun adam olun. Kız diye 250 gr uğruna köpeklik yapacağınıza biraz nefsizine sahip olun. Kimseye bakmayın uğraşmayın ilgilenmeyin. 1-2 Hafta sonra kızlar isyan edip yollarda erkeklere saldırmazsa ben hiçbir şey bilmiyorum. Artık teklif edenlerde onlar olur laf atanlarda.

0|0
    0|0
  • O ilk paragrafta anlattığın kızlar sonradan amaa neden aldattı ki yaa diye ağlayan kızlar :)

0|0
    0|0
  • Vay ve bu kadar seyi aklında tuttun mu gerçekten.. sende ne beyin varmış vesselam :-))

0|0
    0|0
  • Konusmayı not aldın herhalde

1|0
    0|0
  • Bu kızlara kızmıyorum. Bunlara yapışıp kalan erkeklere kızıyorum. 5 dakikada aşık olan aptallara kızıyorum. Bir kadının elinde oyuncak olanlara, kendinden çok sevgilisini düşünen salaklara, kız için arkadaşını satanlara, bir vajina düzmek için yapılan rezilliklere kızıyorum. Yurdumun abazaları sonuca bakın sonuca! Mala vursanızda boşalıyosunuz, ele vursanızda boşalıyosunuz.. Onurlu olun, adam olun, fırsat vermeyin bunlara.

0|0
    0|0
  • Kızlar savaşmayın sevişin.

0|2
    0|0
  • "...Eğer ZOR KIZI oynarsan bütün erkekler köpekler gibi peşinden koşar .""

nasıl bir fantastik dünyası varmış cidden hayran kaldım...neyse skime takmıcam kız tipleri istedikleri gibi davransınlar...

0|0
    0|0
  • İşte bunları hiç anlayamayız.

Bunları anlamak için kız olmak lazım.

0|0
    0|0
  • kızların bir çoğu şizofren paniatak deli manyak kafayı yemişler

0|0
    0|0
  • bu kadar seri cümle kurabilen kıza köpek olurum lan.

0|0
    0|0
  • Yürüncek uzun yollar ve sendeki bu kulak oldugu sürece casuslukta sınır tanımacıgımızı düsünüyorum uluslararasına tasıyalım bu isi bro yola devam ;))

0|1
    0|0
Yükleniyor...