İnternet bağımlılığından nasıl kurtulabilirim?

Yapmam gereken şeylere odaklanamıyorum. Dışarıdayken bile gelip bir şekilde burayı buluyorum.

Çözümü nedir bunun?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• çözüm ü yok ya bunun aslında çözümü yerine nedeni ne die sormalısın. ki bunun gerçek sebeplerinden birisi paylaşım sıkıntısı çekmen. reel hayatta gerçekten paylaşabildiğin anlatabildiğin arkadaşların dostların olsaydı buraya koşa koşa gelme gibi bir bahanen olmazdı. sanal alem den çok reel alem de takılırsan sorun çözülmüş olur.

1|0
    0|0
    • Doğru haklısın. Konusabilecegim dostum kalmadı pek. Şehir dısında okudum ben. Buraya geldigimden beri cok insanla muatabım. Onlar da içten gelmiyor bana. Cok yüzeyseller bana göre.

• Aslında sosyalleşmek de istemiyorum çok fazla, işlerimi yapabileyim yeter. Ama şura yüzünden her şeyden geri kalıyorum.

• işlerim derken ? yani burasıda çok önemli değil bu kadar büyütmemelisin gözünde..

Erkekler Ne Diyor 13

• mecbur olmadığını anladığında bırakman çok zor değil. buraya girmezsem ne kaybederim diye bir düşün?

1|0
    0|0
  • Her bağımlılıkta olduğu gibi kendini başka şeylerle oyalamak.Böylece unuttukça zamanla bağımlılıktan kurtulursun.

1|0
    0|0
  • 9 yaşında bilgisayarla 15 yaşında netle tanışmış biri olarak sana kesinliğinden emin olduğum nedeni söyleyeyim: Çevrende kendin olabildiğin, herşeyi konuşabildiğin bir arkadaşın dostun mevcut değil...

1|0
    0|0
  • Buradan bir sevgili yap mesajlasmaktan vakit bulamazsin girmeye.

1|0
    0|0
    • Sevgiliye ihtiyacım yok, vakit öldürücü. Yapmam gerekenler var.

• Burada da vakit oldurmuyor musun? O kisi seni buradan sogutacak emin olabilirsin.

• eline bir cetvel al :)

1|0
    0|0
  • Tek çözümü ölüm

1|0
    0|0
  • Aşkı bul hepsinden vazgeçersin.

1|0
    0|0
  • arkadaşlarınla dışarda daha fazla vakit geçir yani kısaca sosyelleşmeye başla

1|0
    0|0
  • farklı şeylere odaklan kitap okumak veya calısmak gibi ve oyun oynuyorsna oyunu silebilirsin

1|0
    0|0
  • Hesabını silerek bitirebilirsin..bu site dışında swni bağlayan diğer hesapları silebilirsin..

1|0
    0|0
  • Sevgilin olunca vazgeçersin.

1|0
    0|0
  • Ellerini kesip gözlerini oyarak..

1|0
    0|0
    • Şurada insan gibi soru soruyoruz. Cidden yardıma ihtiyacım var.

• seni mutlu edecek seyler bulman

yada sosyallesmekten zevk alıcan.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İlkönce kafanda bitirsen senin elinde bu boş işler :)

1|0
    0|0
  • Çare bulursan banada söyle bende aynı durumdayım...

1|0
    0|0
Yükleniyor...