ESKİ SEVGİLİNİN MESAJINA CEVAP VERMEK

Eski sevgilinin kötü bir şekilde ayrılmışsınız ama aylar sonraki naber mesajına cevap vermek halen onu sevdiğinizin göstergesimidir? ama hiç konuyu uzatmamışsınız uzatma şansınız varken bide zamanında çok yalvarmışsınız

0|0
55

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer boktan bir geçmiş varsa tabii ki siliklik ve ezikliktir cevap vermek. Ama gayet güzel şeyler yaşadığın ve saygı duyduğun birine, çok kötü ayrılmana rağmen saygını yitirmediysen tabii ki cevap verirsin.

0|0
    0|0
    • of evet bizimki çok boktandı ve cevap verdim şimdi napiyim siliyimmi onu?

• Cevap verince mesaj atmış olmuyo musun?

• doğru

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• naber mesaj olarak gelince cevap verirsen erkek şunu anlar bundan demek ki hala şansım var , tekrar denemek istiyorsan cevap vermen yeterli ( birazda cesaretlendirirsen yeterli , örneğin uzun zaman sonra senden bunu duymak ne güzel gibi) , hiiç işim olmaz dersen hiç cevap yazma anlar

0|0
    0|0
  • yalvarmısken ve o kabul etmemısken aylar sonra donup naber dıye hıcbırsey olmamıs gıbı bır mesaj atarsa bende o mesaj cevab verırsem ben herturlu kullanılmaya hazırım demektır essegın tekıyım demek oluyor yanı kısaca

0|0
    0|0
    • of ya peki şimdi sence onu siliyimmi?

• ya sana mesaj atabilirmiyim ayrılma sebebimizi yazıcam

• tabıkı ata bılırsın

• Cevap verme gitsin

0|0
    0|0
    • cevap verdim maalesef şimdide halen onu sevdiğimi düşünmesinden korkuyorum

• seni kullanmak istiyor olabilir. Bişeyler yaşamışsanız önceden yalnızlıktan sana sarıyor olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• nasıl oldugunu merak etmıssın sadece ıste eskı eskıdır eskı kalmalıdır::9

0|0
    0|0
  • Normal bir insan da naber deyince cevap veriyoruz tkma :D

0|0
    0|0
    • o normal bır ınsan ve kız cocuga zamanında cok yalvarmıs sızc cevab vermemsı daha mantıklı degılmı barız kız sevıyor hemn cevab vermıs cunkı cocugunşu anhıcbır kız arkadası olmadıgı ıcın kızı kullana bılecegı hıcmı akıllıca degıl

• cevap vermezse ona kin duyduğunu sanıyo olabilir. Normal biri gibi konuşması umursamaması en iyisi:D

• Bence cevap vermen arkadaşların dediği gibi onu seviyor olduğunu göstermez ya da onunla yeniden beraber olacağını ya da buluşacağınizi sadece senin dünden razıymis gibi cevaplar vermemen lazım he sen kendine hakim olamayacaksan evet herifin totosu kalkar ama cevap veripte yüz vermezsen daha çok koyar bana göre takma artık anlaman gereken şey tekrar birlikte olmayacağınız ve onun duzelmeyecegi ipleri eline al kendine gel

0|0
    0|0
    • sildim zaten onu sence iyimi yaptım?

• cevap vermişsin yorumlardan gördüğüm kadarıyla şimdi ise uzak davranmak var sırada.

0|0
    0|0
    • yani siliyim?

• ayrılmıştı

• zaten terk eden özler .. terk edilen bekler sonuna kadar bekler .. özlesin,pişman olsun,gelsin diye .. sen bekledin mi bilmiyorum ama bazen hayat ilginçtir hala sevip bekliyorsundur ve gelir ..

• mesaja cevap vermesi sevdiğinin kesin göstergesi olamaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...