Erkekler sizin için uğraşan sizin sevginizi kazanmak isteyen bir kız hakkında ne düşünürsünüz

kız sizi seviyor sizinle ilgileniyor sizinde onunla ilgilenmeniz için çalışıyor böyle bir kız hakkında ne düşünürsünüz hoşunuza gidermi düşünceleriniz olumlu yönde değişirmi deniyeyim bende sevebilirim dermisiniz ya da yoksa olmaz ben seçerim seçilmem diyip kızdan kaçarmısınız

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bana bu kadar ilgi gösteren birine şans vermemek sanırım aptallık olur.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• havalı tipse bir tarafları kalkar ben anlayışla karşılarım bende hoşlanıyosam karşılık veririm hoşlanmıyosam gururuyla oynamam kimsenin..

2|0
    0|0
  • kızın bana olan sevgisinden faydalanırım.. onu kötü emellerime alet edip mendil gibi atarım..

0|0
    3|0
  • Kolayca yatağa atacağımı düşünürüm:))

0|0
    3|0
  • Abi uçmuşsunuz siz ya öncelikle kızın ilgilendigini fark ettikten sonra süzgeçten geçiririm hoşuma giden ve gitmeyen olarak o kadar hoşuma giderse devam yok değilse stop (ne demek seçilmem seçilirim mesela böyle düşünen bir kadınla asla olamaz)

0|0
    0|0
    • erkekler için o kelime kızlar için değil :D

• Öyle kız bulmuşsun daha ne la

0|0
    0|0
  • Hoşuma giderdi.

0|0
    0|0
  • Bu saatten sonra hoşuma gider, ciddi bile düşünürdüm. Artık aşık olacağımı sanmıyorum bari bana aşık biri olsun hayatımda.

0|0
    0|0
  • zorla güzellik olmaz

0|0
    0|0
  • ya erkek nasıl bir kızı sevip gönlünü kazanmak istiyorsa bence kadın içinde aynı şey gayet tabii

0|0
    0|0
  • eğer gerçekten değer verip söylediğiniz tarzda hareket ediyorsa beni seven birini neden kaçırıyımki

0|0
    0|0
  • güzel değilse zor

0|0
    0|0
  • Ben bir insanla ne kadar çok konuşursam o kadar hoşlanmam artar. Bol bol konuşun. İnşAllah mutlu olursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• valla arkadaşım erkeklere yönelik sormuşşun ama yine cevap vereyim ben şunu bilir şunu söylerim kim olurs olsun kız veya erkek farketmez her zaman kaçan kovalanır benden sana tavsiye üzerine baya bir düş bununla sürekli ilgilen sonra onu boşluga atıver bak o zaman seni nasıl arıyor

0|0
    0|0
  • erkekler yaniylayin hadiiiiiiiiiiiiiiiiii

0|0
    0|0
  • hayatı anlamış erkeklerin şans vereceğini düşünüyorum diğerine gelince sanmıyorum...

0|0
    0|0
  • naz yaparsın vermezsin burnu havada olursun,verirsin kaşar olursun ben bu erkekleri anlamış diilim arkadaş

0|0
    0|0
Yükleniyor...