Ölümsüz olsaydınız...

Soru açık. Ölümsüz olsaydınız ne yapardınız ? Ne olurdu ? Ben ölümsüz olsaydım ölümün yollarını arardım.

Ölümsüz olamazsın tarzında yorum yapacak olanlar yapmasın. Baştan uyarıyorum sonra yok "ben duymadım", yok "görmedim"," bilmiyorum "demeyin.

Güncellemeler:
Not : CoolPoseidon arkadaşımız demiş ki ; yaşlanacak mıyız peki vücut sarkacak mı güçten kesilecek miyiz bunları belirtmen lazım ama soruyu detaylandır :D.

Yaşlanmıyoruz, 35 yaşında asılı kalıyoruz. Vücut fonksiyonlarımız 35 yaş. O kadar da ölmedik. :)

0|0
10|14

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Ölümsüz olduğumu öğrendiğimde ilk önce ailem için çok sevinirdim onların hiç bir zaman yanımdan ayrılmayacağını bildiğim için. Bi süre tadını çıkarırdım doyasıya eğlenirdim ama sonra bu durum sıkıcı halde gelirdi... Ben de senin gibi ölümün yollarını arardım herhalde:) ama tek farkla.. ailemle aynı anda ölme yolunu arardım:)

0|1
    0|0
    • İnsanların gözünün önünde eriyip gittiğini görmek ne kadar eğlenceli olabilir ki ? Ölmeyip de ne yapalım. Mezarlığı mı kemirelim ? Topraktan insan mı yapalım nedir ? ölmek iyidir iyi.

• Bence de.

• ölümsüz olsaydım... sıkılırdım bir süre sonra ya bölee iii :)

0|1
    0|0
    • Ölümün gözünü seviym.

• valla çok illetlik bir durum. biri bizi durdursun.

• aynen öyle biri bizi öldürsün de denebilir.

• bende sen gibi ölmeni yollarını arardım ..

0|1
    0|0
  • herkesin ölümünü izlemek kötü olurdu. ama ölümsüz olsaydım prof. falan olurdum okurdum sürekli kariyer yapardım..

0|0
    0|0
  • ölümsüz olsaydım yeteneklerimi bulmaya çalışırdım doğaya karışırdım süratli koşmayı öğrenirdim :)

0|1
    0|0
  • ölümün yolunu niye arıyım. ben yasamayı hayatı dünyayı cok seviyorum. doya doya tadını cıkartır herseyi yapardımm

0|0
    0|0
    • Doyum noktasına inanır mısın ?

• dünyada o kadar cok sey varki. birine doysan diyeri gelir. diyerine doymak üzereyken bir bakarsın öncekini özlemissindir. böle bölee derken devam eder.dd doymam eylenceyee güzelligee

• normal yaşardım farketmezdi sanırım hiç farketmezdi

0|0
    0|0
  • Tüm tanıdıklrımdan uzaklaşırdım galiba.Onlar ölcek bende izliycem öylemi.Allah mağfaza

0|0
    0|0
    • Uzaklaştığın yerde yeni tanıdık edinmemen gerekecek biliyorsun değil mi ?

• Sende yaşarken ölümü görenlerdensin.Anladıım annlatmasandaa

• Beni de soktun yani kafanda bir sınıfa. vay arkadaş. ben böyle tek iyiydim

• istemezdim...birgün şu koşuşturmadan kurtulup uyuyacağım günü bekliyor ve hazırlık yapıyorum:)

0|0
    0|0
  • Ben ölümsüz olsaydıım hayatı hata yapmak pahasına yaşamak isterdim. böyle hep düşünüyoruz hata yapmayalım şöyle günah olur böyle günah olur. inancım gereği düşünerek hareket ediyorum mesela. ama ölümsüz olsam düşünmeden rahatça hareket edebilirim. tabi düşünmem gereken şeyler mutlaka olur da yani ne bileyim. biraz daha rahat olurdum. üni okumak için şehir dışına bile çıkmıyorum anneme babama bişey olur döndüğümde göremem falan diye hep aklımda böyle sorular var. hani yaşlı da değiller elleri ayakları tutuyor allaha şükür sağlıkları yerinde belki ben çok düşkün olduğum içindir. ölüm olmasaydı şehir dışında okurdum :D

0|0
    0|0
    • O "tabi düşünmem gereken şeyler mutlaka olur da yani ne bileyim. " dediğin şey; vicdan. Vicdanın sızlamasın diye yapmadıkların olur. gerisini yaparsın . yap gitsin :)

• Dedin bile. çaktırmadan söyledin . gördüüm..

• Aynen ya iyi ki ölüyoruz bence. düşünsene asırlar öncesi yaşayan insan internetin hızına anlam veremiyor ve yeni jenerasyon bir de onu açıklamaya çalışıyo falan :D tam bir kaos olur adam için. gerçi hep 35 yaşında olcakmış pek de geri kafalı olmaz herhalde ya :D çağa elbet ayak uyduracaktır bir yerden sonra. ama iyi ki ölüyoruz ya çekilmez valla. her şeyi yaşasan bile mutlaka sıkılcaksın.

Erkekler Ne Diyor 13

• Bu durum nickimle ne kadar ilgili. :D Ama Harkness öldüğünde bu şekildeydi: link

0|1
    0|0
  • Zaten ölümsüzüz bu yüzden aynı şeyleri yapardım yine.:D

0|1
    0|0
  • yaşlanacak mıyız peki vücut sarkacak mı güçten kesilecek miyiz bunları belirtmen lazım ama soruyu detaylandır :D

0|1
    0|0
    • affedersin dost hemen düzenliyorum. sen yorum yap ben düzenliyorum hemen hemeen..

• adam haklı :D benim yöntem en mantıklısı kabul et :D

• Katılıyorum.

0|1
    0|0
  • Ölmek iyidir.

Ebedi istirahat.

0|1
    0|0
  • Rutinliğin verdiği bunaltıcı durumdan ( ki bir ölümsüzlük sözkonusu ise yaşanılacak bütün Hazlar muhtemeldir ) kurtulmak için Ölümü arardım herhalde. Hemfikiriz.

0|1
    0|0
  • olumsuz olmak kadar kotu birsey olamazdi heralde

0|1
    0|0
  • mermiye kafa atardım :)

0|1
    0|0
  • Dünyanın her yerini gezer, görürdüm, tüm kitaplarını okur, tüm filmlerini seyreder ve de tüm içkilerini içerdim

0|0
    0|0
    • bunu istemek için bir milyon yıl bekleyeceksin ?

• Neyi istemek için ? Sadece anla diye abartılı konuştum

• gta da ne yapıyosam yapardım yani :D hepimiz yapmışızdır araba çalma dükkan soyma falan filan :D ama zamanı durdursak o daha güzel bence

0|0
    0|0
  • Kafan kopar,beynin parçalanır yine ölürsün.. Ölümsüzlükmüş,peh.

0|0
    0|0
  • Kimseye bağlanamazdım. Çünkü hepsinin ölümüne şahit olacaktım.

0|0
    0|0
  • Ölmek isterdim ben ölümlüyüm şu an bile ölmek istiyorum. Aman ölümsüzlük başa bela...

0|0
    0|0
Yükleniyor...