Fenerbahçe hükümetin takımımı?

Konya maçında yaşananlar ve kaptan emrenin yaptıgı hareketler bence çok kötüydü sosyol medyada bu iddialar dolaşıyor siz buna katîlıyormusunuz?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• fenerbahçe değil cemaatbahçe

0|1
    2|1

Kızlar Ne Diyor 6

• emre nin hükümetin adamı olduğu kesin de fenerbahçeyi bilmem

0|0
    0|0
  • Umrumda değil ..Açıkçası Fener ilgi alanıma girmiyor ..İddiaları duydum evet doğruluğunu pek sanmıyorum ama eğer ki öyleyse Fenerden daha bir nefret ederim ..

0|0
    0|0
  • ya iyiki bir emremiz o hareketi yaptı ya off yeter ya yapmasa niye yapmadı yapsa niye yapmadı emre ne yapsa suç

0|0
    0|0
  • çArşı yapsa olay olur boşversene...

0|0
    0|0
  • İddialar neymiş acaba..

0|0
    0|0
  • GFB hükümetin taraftar grubu. Fenerbahçe'yi bilmem

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 11

• Aziz hükümet karşı olduğuna göre?

0|0
    0|0
  • evet öyle tayibin takımı işte aziz neden dışarda tayibin yüzünden ünal aysal bile dedi azize sizin devletten aldıgınız yardımların belgesi var bende diye

0|1
    1|1
  • ben fenerli değilim baştan söyleyimde.şunun farkına varmakta fayda var dibimizde insanlar katlediliyor ve buna bir takımın oyuncusu gol sevinci sırasında tepki göstermesi bence takdiri hak ediyor.fenerbahçe hükümetin takımı değil müslüman bir ülkenin klübüdür.böyle bakmakta fayda var.

0|0
    0|0
  • Ben inanmıyorum bu söylentilere..

0|0
    0|0
  • "20 Milyon Galatasaray taraftarı AKP'ye oy verdi" diyen bir Ünal Aysal'ı göz önüne aldığımızda hükümetin taraftar grubu GFB değil, Ultraslan'dır.

0|0
    0|0
  • saçmalık başka bişi diil ne olucak yaptığı işaretin devletle başbakanla hükümetle alakası yok bir cimbomlu olarak adamı ne kadar sevmesem de mısır olaylarına tepkisini maçta bile koyabilmesini takdir ettim açıkçası

0|0
    0|0
  • Beşiktaş hariç diğer büyükler hükümet tarafında.

0|0
    0|1
  • Ek olarak, GFB ve Çarşı statlarda Taksim için slogan atarken Ultraslan ne yapıyordu?

0|0
    0|0
    • Gsli taraftarlar arenada Başbakanı yuhlarken fenerliler Başbakanı alkışlıyordu

• illimunati veya mossadında işin içinde olduğunu duydum

0|0
    0|0
  • ne dediki konya macında?

0|0
    0|0
  • O hareket hükümete ait değil. Sadece yanlış bir zamanda yaptığı için o hareketi bazıları öyle algıladı bazıları. Galatasaray'lı olmama rağmen Emre'nin o hareketi kötü niyetle yaptığını sanmıyorum. Duygusal bir milletiz. Tepkisini bu şekilde vermiş. Aksine yanında olanlar karşı çıkanlardan kat kat daha fazla...

0|0
    0|0
Yükleniyor...