Check-in yapmak nedir arkadaşlar?

Bugün gördüm ve anlamı nedir bilmiyorum. Futbol terimi olan ''check-in yapmak'' nedir?

0|0
13|22

En İyi Erkek Görüşü

• ana tema sudur giriş kayıt yaptırmak her turlu seyahat tezervasyon kısmende ticari faaliyetlerde kullanılan ingilizce kokenli kelime...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Check-in futbol terimi değildir. Turizmde kullanılır. Havaalanında bilet almakta da kullanılır. Turizm de yani otelde check-in yapmak otele giriş yapmak odana kayıt olmaktır. Uçak biletinde ise Banko da sana biletini kesip vermesi hangi koltuğa oturacağının kesinleşmesidir. Senin duyduğun check-up olmasın?

0|1
    0|0
  • ;Uçuş öncesi İnternetten veya kontuvar önünde yapılan işlemdir. Bilet kontrolü gibi bir şey bununla oturacağın koltuğu falan seçersin.

1|0
    0|0
  • anlaşma yapmak ya da yenilemek diye biliyorum futbolla pek alakam olmasada

1|0
    0|0
  • sacma bir olay ordaydim burdaydim sekilnde hava yapmak icin gerci ebubekir diye bir arkadasim olursa sevr magrasinda diye cekin yapmak hayalleeim arasinda :D (check in yapcam ama cekiniyorum sakasi yapanlardan uzak dur)

0|0
    1|0
  • bence futbol ile alakası yok

0|0
    0|0
    • alakası var ve anladım. sen alakası yokmuş gibi devam et

• işte ben farklı anlamlara gelebileceğini düşündüm.

• Pekala anladım.

• anlamsız bişe =D

1|0
    0|0
  • bizimkilerde whatsappta yerbildirimi yaparken check in yap diyorlar : )) yer bildirimi anlamında konuşuyorlar yani

0|0
    0|0
  • O ne la ilk defa duydum

0|0
    0|0
  • futbol terimi? .s

0|0
    0|0
  • yerini işaretliyorsun :D foursquare gibi programlarda mekana göre indirim ya da ikram kazanabiliyorsun.

0|0
    0|0
  • check-in uçağa binbeden önce bilet kontrol yapılır yanı gelmeyen yolcular kontrol edilir ve sana bording kart denilen kart verilir yani uçağa binme bileti onada uçağa binerken kontrolden geçerken bakarlar

0|0
    0|0
  • check-up sa dediğin genel sağlık taraması

check-in otelcilikte kullanılır

check-in uçağa girmeden önce alanda olduğun uçağa b,neceğin belli olsun diye hava alanlarında yapılır

daha çok var kullanıldığı yerler

0|0
    0|0
  • Fotoğraf Check İn anlamında.

0|0
    0|0
  • Check in - Check out .. Genelde Turizm Terimi olarak kullanılırık Giriş yapmak anlamındadır, Diğeri çıkış yapmak.. Genelde Oda Görevlileri ve Valelerin Sık kullandığı terimdir.

0|0
    0|0
  • check in check-up un tersi hastaneden kaçmak demek...

0|0
    0|0
  • uçak biletini onaylama değilmiydi ya :D

0|0
    0|0
  • check-up'ın daha detaylısı olabilir

0|0
    0|0
  • google amcaya sor çıkar :)

0|0
    0|0
  • check-in otelcilik terimidir ve giriş yapmak demekir

0|0
    0|0
  • check in giriş yapmak demek. ayrıca kayıt yaptırmak demekmiş. turizmle alakalıdır.

0|0
    0|0
  • giriş yap artık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Check in yapmak giris yapmaktir. Yani otele gelince check in yaparsin bilet oda vesaire. Futboldada mac icin check-in in yapilir herhalde.

1|0
    0|0
  • Oldugun yeri belirlemek diye biliorum ben.

2|1
    0|0
  • facebook ta falan yer bildirimi yapılır ya hani bu da fousrquare mi ne oyle bir program aracılığıyla etiket yapma anlamında

0|0
    0|0
  • giriş yapmak diye biliyordum

0|0
    0|0
  • Yer bildirimi.

0|0
    0|0
  • yer bildirmek anlamına geliyor millet camide bile check yapıyor kendini ama futbolda bilemiyorum :)

0|0
    0|0
  • bilsen banada soyle

0|0
    0|0
  • sosyal medyada oldugun yerı bıldırmede kullanıyorlar :)

0|0
    0|0
  • foursquare de var o ama...

0|0
    0|0
  • futbol terimi değil ki bu yer bildirimi yapmak

0|0
    0|0
  • Check kontrol etmek demekse futbolla alakasız olabilir :)

0|0
    0|0
  • Yerini bildir demek

0|0
    0|0
  • Check-out'ın zıttı

0|0
    0|0
Yükleniyor...