Mesaj atmak için günün en krtik zamanları ?

Karşındaki hatunu tavlamak için mesaj atmak istiyorsun,haliyle sebepler üretmek lazım,günün en kritik zamanı ne zamandır ? Hangi ana,zaman denk getirmek lazımdır ?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• aslında öyle bir saat yok ya :) ama çoğu insan, sadece kızlar değil erkekler de dahil bence, gece biraz daha sakin yorgun ve biraz daha duygusal oluyor gibi geliyo bana. yani bir kızla gece konuşursan daha iyi konuşursun. çünkü gündüz dışarda oluyo orda oluyo burda oluyo en basitinden yanında arkadaşı oluyo yazmıyo. yazsa da öyle geçiştirici oluyo. ama gece en iyisi ya :)

0|0
    0|0
    • Yeni başlangıç için tavlamaya geceden başlamak lazım ozaman,fakat pekte gece olmadan şöyle akşamla gece arasında desek tam saat veremedim ama daha iyi olur sanırım,uyuya kalması mesajı zaman aşımına uğratabilir :)

• ama durmadan da gece atma yani gündüz de at :D sapık sanmasın sonra :)

• Mesajlar az ve öz olmalı değerli olsun,öyle sürekli anlamı olmaz,tabi kızlar ne düşünür bu konuda ?

Kızlar Ne Diyor 6

• Kelebeeem kadın milletinin eşref saati iyidir eşşek saati ansızın gelir ayarlama durumun yok sen her arada at bence ;)

0|0
    0|0
  • genellikle ilk uyandığımız sıralarda güzel bir mesajla karşılaşmak güzel olur

0|0
    0|0
    • Ben hemen uyanınca mı,yoksa onun uyanmasına yakın mı ?

• Sağol skor avantajını korumak lazım :) Tavsiyeler için teşekkürler.

• rica ederim bol şans :)

• sabah kalktığımdaki günaydın mesajını hç bişeye deyişmem ben

0|0
    0|0
  • 7/24 acıgız arkadas.. :))

0|0
    0|0
  • erkeklerde de var mı böyle saatler ne zaman onlar ? Kızlar için bence ya sabah :) ya da gece boyunca mesaj at o okusun tüm gün salak salak gülerek gezer tüm gün :)

0|0
    0|0
    • Öyle bir saat yok erkeklerde,hatun kısmı cezbedici vakit var mı diyerekten sordum :)

• Dozu önemli yerine ve zamanına göre,her hatunun gönlünde maço erkek vardır :)

• aynen :)

• intihar ediyorum yetiş...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• gece saatlerine.. gece mesaj atıyorsa onunla ilgilendiğini direkt anlar.. niyetine bağlı !

0|0
    0|0
  • Sabah uyandığında

0|0
    0|0
Yükleniyor...