En yakın arkadaşınıza Tepkiniz ne olurdu ?

En yakın kız veya erkek arkadaşınız abinizden ablanızdan,kız ya da erkek kardeşinizden ciddi olarak hoşlandığını gelip size anlattı tepkiniz ne olurdu ?

• İyi
    A seç
  • Kötü
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
76

En İyi Kız Görüşü

• Abimi kardeşimi hemen rafa kaldırırım zamanı geldiğinde arkadaşıma hediye etmek için :D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Hiç bir tepki vermezdim çünkü ne ablam ne abim nede kardeşim var.

0|0
    0|0
  • bana ne söylüyosun oğlum manyak mısın git kardeşime söyle,derim

0|0
    0|0
  • bu mükemmel bişey kardeşini canını en yakın arkadasına emanet ediiyorsun yabancı tanımadığın birisine göre için daha rahat olur diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Gayet iyi hoş karşılarım

0|0
    0|0
  • önce kardeşimin ağzına ederdim sonrada arkadaşımın.yok öyle bir durum.

0|0
    0|0
  • Önce bir gülerdim. şaka mı bu falan diye tepki verirdim. kız arkadaşım abimden hoşlanıyosa yani. ama sonra abimin kabul etmeyeceğini ona kardeş gözüyle bakcağını bildiğim için ona bu işin olmıcağını anlatrdım. ama abime asla söylemezdim. çünkü bir daha ben arada kalırım kötü olur. arkadaşımın abim varken eve gelmesini istemem falan abim de rahatsız olur diye istemezdim. hatta belki arkadaşlığımız bile zedelenebilirdi..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Söyleyemedi bana üni deydim ablamdan hoşlanıyormuş benim haberim olmadan gidip istemişler babam aradı böyle böyle böyle dedi aradım ben gelemiyorum atla yanıma gel dedim benden yaşcada büyük biraz konuştuk niyetim ciddi falan filan dedi iyi dedim uzatmayın fazla şuan evliler 2 yaşında dünya tatlısı bir yiğenim var ve mutlular :D

0|0
    0|0
  • Malın yabancıya gitmemesi iyi olur derim

0|0
    0|0
  • kıskanırdım herhalde

0|0
    0|0
  • sahsen*i cekerım karsıdakıne bize göre degil o koç

0|0
    0|0
  • İyi olmuş