Bu hoca kafayı yemiş...!!

Merhaba, okuduğm lisede olan bir olaydan bahsedicem.Bi hocamız.var bir süredir cins hareketleri vardı bana karşı.En son birşey dikkatimi çekti.Sormak istedim size.Adamın yaklaşık bir hafta önce çocuğu oluo.Sonra okula gelio.derse girio ve.ders boşken siz ona hocam öğretmenler odasına soru sormaya gidebilirmiyim? dediğinizde.adamın resmen kaşı gözü oynuo gözünün içine bakıyo.öylece.resmen.kime sorcan? diye bir soruya karşılık sizde çıkıp gidiosunz.hemen birkaç günün ardından da.arkadaşlarınız bu hocanında bulunduğu bir ortamda sizden konu açılınca sevgilinizin oldğunu söylüyorlar.laf etmeseler olmaz zaten.hemen üstünede siz geliyorsunuz. hemen yan masada.birkaç şey işaretlerken.hocanızın.ellerini başına dayamış.yan durup.doğruca size baktığını görüyorsunuz.gözünü bile kaçırmadan.öylece.o sırada arkadşlar notlarla ilglil bir soru soruyorken.!. Nedir bu ya.ne oluyor böyle.?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• bence sen o hocadan hoşlanıyorsun ..

1|0
    0|0
    • sanırım olayın sonunu anlatmak bu sonuca vardırıo :S

• neyse.boşverin anlatmak hata

• bide trip atıyor. sevimli bıdık :))

Erkekler Ne Diyor 9

• Hocanın senden hoşlanmasını istiyosun. Böylece egonu besleyeceksin. Olay bundan ibaret.

1|2
    0|0
  • hiiç bişe oldugu yok kendi kendine tribe girmiş bir kezban görüyorum ben burda..!

2|0
    1|0
    • peki.sizin sınıfınzdaki arkadaşlarınzdan biri gelipte oo hocayla aran çok iyi çokta yakınsınız dedimi.bu sadece bişey.bilip bilmeden saçma yorumlar yapmayın

• zaten birkaçyıldan sonra geneli kafayı yer bunların

1|0
    0|0
  • Öğretmen bunu yaparsa vatandaş ne yapsın? var böyle tipler. Erkeği öğretmen yapmıcaksın aga. Kesin çözüm bu. Adamın frenleme mekanizması patlamış. Millet bunlara çocuklarını emanet ediyor. İfşa edin i*neyi sokağa çıkamasın. Linç edin :)

0|0
    0|0
  • Ağız kafada yer aldığı için kafayı yiyemez.

1|0
    1|0
  • çok hayal perest bir kıza benziyıosun fazla dalma derim :D

0|0
    0|0
  • ne HABER sin ne TÜRK? sün seni gören yollara dökülsünn..

0|0
    0|0
  • başın beladaa aahah

0|0
    0|0
  • hocanda olsa yaşı büyükte olsa evlide olsa seninle ilişki yaşaması mümkün

tavsiyem hocana farklı davranıp!

hocanın aklını başından alma

sanada yazık hocanada yazık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1