NE YAPAYIM SİZCE YA O KADAR ÇOK ÖZLEMİŞİM Kİ

Az önce aradı bugün ayrılığın 16.günü. Yarın buluşalım yüzüğü vereyim filan dedi ilk baş şöyle geçti konuşma ;

O: (İsmimi söyledi)

Ben: Kimsin ?

O :Tanımadın mı ?

Ben: Ha sen. Efendim noldu

O: Yarın buluşalım yüzüğü vereyim . filan dedi birde ağlıyormuşsun filan dedi duymuş bende boşver sen orasını dedim alaya aldım. Sizce amacı gerçekten yarın buluşup yüzük vermek mi yoksa özlemiş midir ?Bide telefonu kapatırken görüşürüz dedi bay dedim bay bay ararım yarın dedi

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• senin ağladığına kadar öğrenmiş yüzük felan havalarda uçuşuyo daha çok ezer seni sende özledimi diye bekliyosun umrunda değilmiş gibi davran

0|0
    0|0
    • Öyle davranıcam ama amacı ne ki onu anlamadım

• valla arkadaşlarının ne düşündüğü değil senin adamın ne düşündüğü önemli

• Haklısın

• Yani ağladığını duyduğu için üzülmüş özlemiş diyemezsin , bir de dindar biri ise helallik istemek içinde yapmıştırda zaten görüşünce belli olur niyeti ama bence biraz vicdan azabı var adamda galiba biraz da kararsızlık... yoksa yüzüğü vericem sadece derdi

0|0
    0|0
    • Onun uğruna canıma bile kıyıyordum ben vicdan azabı vardır ya biz sözlü gibiydik çok sevdik birbirimizi öyle böyle değil

• Ne illeti ya kızım tanıdığın her insan duymuştur gurur yapıyorsundur ayrılmayı her şey beyninde kendin yaratıyorsun illet ne demek aşk ne demek aşık değilsin aşık olduğunu sanıyorsun aşk illet olur mu hiç , o gülünce yüüzün güler onu görsen yeter o iyi olsa yeter amaaan zamanla yaz bunu kenara çok güleceksin bunları hissettigine

• tamam

• Özlemiştir,yoksa ben bitirdiğim ilişkinin yüzüğünü ne yapacam niye ona verecem atarım çöpe gider

0|0
    0|0
    • Sence buluşunca yanına gidince nasıl davranayım ya biraz anlat nolur :S yumuşak mı olayım sert mi napayım nolur yardım et .s

• Aynen öyle de sonra arkanı çek git,tabi eğer yeniden onunla başlamak istemiyorsan tabi

• Onu canımdan çok seviyorum hala ama kardeşim yine aynı sorunlar yaşanırsa ölürüm kahrolurum ben. Biz yapamıyoruz olmuyor yani en son barıştığımızda yapıcaz dedik birbirimizi bırakmıycaz dedik ama olmadı yine aynı şeylerin olmasından korktuğum için beynimi dinliycem

-

• Yuzugu vericek iste. Ne ozlemesi yahu

0|0
    0|0
    • Gerçekten mi

• Git al yüzüğü diecegin bisey varmi fazla vaktim yok de o zaten bir mala baglar ipmgibi çözülür :)

• Tamam bu dediğini aynen yapıcam :)

• soru detaysız belli olmuyo bu şekilde

0|0
    0|0
  • özlemiş ama sazan.avi da olabilir :) yem atıyordur önüne

0|0
    0|0
    • Sazan avı derken ? Anlamadım

• dediğim gibi düşük ihtimalli ama barışmak istiyor olabilir, sen ağırdan al, dediklerimi unutma

• tamam bakalım

• o da özlemiş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• amacı bulusmak...yuzukte bahanesı ! ama gıderken avlanma...zaafından yakalamasın senı (bak aglıyormussunda bak sende uzgunsun vb ) eger telefonda soguk ve net konustuysan o tavrını koru...onsuzda hayatına devam edebıldıgını goster...

1|0
    0|0
  • Özlemiştir.Yoksa yüzüğü sana vermez direk atardı

0|0
    0|0
    • Aptal bende çok özledim ama bilmiyorum of çok kırgınım ona

• Hımm anlıyorum

• şimdi bişey daha öğrendim .

Yükleniyor...