Karedenizli kızlara kanmı çeker

beraber oldugum çogu kız arkadasım, sevgililerim hep karedenizli kızlardı. Bende karadenizliyim acaba kanmı çekiyor. Ama şu bilinmeliki karedenizli kızlar çok zor ya . Evlenmekten kaçarım

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• karadeniz insanı bana hep garip gelir. uzun süre yaşadın karadenizin farklı kentlerinde. gözlemim; erkeklerde gereksiz bir gurur yersiz bir kendini beğenmişlik ve belirgin bir işe yaramazlık var. bazıları gerçekten çok değerli insanlar ama geneli niye hava tüketiyor bilmiyorum.

kadınlarıda genelde hep kendi işini kendi gören bir çok işten anlayan elinden çok şey gelen güçlü kuvvetli ve bide bunun üstüne kaba saba erkek karakterli kendi deyimleriyle 'godesbana' olan ama bir türlü kendi başının sultanı olamayan kendilerini yönetemeyen kadınlar.

bide ilginç bulduğum bir gözlemim daha var ki karadeniz kadınları sanki hep pasif lezbiyen. bana öyle geliyodur belki ama yani ama abi bildiğin lezbiyen bu kadınlar. farkında değiller o ayrı.

anlayamadım gitti bu insanları.

senin soruna gelince. yani bu kadınlar genelde biraz 'delikanlı' kadınlar biraz erkeksiler davranış açısından. tabi hepsi değil. ve bildiğim kadarıyla her erkeğinde bir benimle maç seyretsin vidyo oyunu oynasın bira içsin kanka gibi kadın olsun fantazisi vardır içten içe.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• Orasını Allah bilir

0|0
    0|0
  • ben gayet memnunum burdakilerden :) TrabzoN

0|0
    0|0
  • Vay be cengiz abi :D

0|0