Ayrılalı 8 ay geçti bu ayın içindede doğumgünü var sizce ne yapmalıyım

bu ayın 26 sında doğumgünü varr benimkide ayın 21 inde ilkkez beraber olmadan doğumgünlerimiz geçeçek biz ocağın 7 sinde ayrıldık ardından değişik olaylar yaşadık ama unuttummu onu hayır sadece alıştım sizce onun doğumgününde bişey yapmalımıyımm ? yapmak istiyorum ama ne biliyim ne yapacağımı bulamadımm

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Bencede ara veya mesaj at. :D :D Aklma birşey gelmedi valla

0|0
    0|0
    • arasam açmazz :D mesaj atsam ne dicemkii .D

• bi gittin daha gelmedin :/

• Geldimmm :) :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Uzun bir zaman geçmiş ayrılığının üstünden bence kurcalama belki başkasını bulmuştur cevap vermezse daha çok kırılırsın biliyorum unutamadın ama o zaman dilminde barışmak için bir çaba göstermediyse onun için önemli değilsin

0|0
    0|0
    • gösterdi yani ara sıra böyle mesajlar attı konuştukta bir ara fazla konuştuk yine birleşiyor gibi olduk ama olmadı sonra işte facesindee hep unutamadım unutmalımıyım falan filan böyle yazılar yazmış arkadaşıyla konuşmuş başkasını bulmadı gayet iyi biliyorumm fakat bir atak yapmalımıyım yapsam neye yarıcak bilmiyorum

• Hayırlısı olsun umarım herşey gönlünce olur

• Eyvallah ;)

• bence atmalısın barışma ümidiyle değl ama gercekten deger verdiğin biri oldugu için.

0|0
    0|0
    • :D en iyi cevap sendenmi geldi nee :D etkilendim şimdi bu dediğinden

• en iyi cevap benimkiydi tamammı hıhh :)

• :D cevaplara bakmadım ben aslında :D içeriğe baktım içirik olrakk :D çok yardımcı oldu bana :D :D aydınlatttı benii :D :D yavaş yavaş aydınlatıyor yani :D sen moralimi bozdun bikere hıh ta sana :P :P

• birşey yapma ama en azından ara ya da mesaj at

0|0
    0|0
    • Arasam açmazz biliyorumm :D :D ya böyle karşılıklı bişey vermek gibi değilde hatırlatmak istiyorumm ama nasıl hatırlatıcamm ona bizi onu bulamadım

• Tabi öyledee iştee ne biliyim yaa Neyse Sağolasınn

• Rica ederm ;)

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...