Neden Sevdiğimizin Karşılığını alamayız?

Neden Hep bir umutla Bekler ve o umudun yok olmasını izleriz ?

varmıdır hayallerınızın yıkıldıgı bir anınız?

0|0
14|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• 1 kere karşılıksız sevdim ama onu unutturacak biriyle tanıştım onun sayesinde unuttum önce çok iyi arkadaştık sonra ona aşık olduğumu farkettim umarım onuda unutmak zorunda kalmam çünkü bu sefer unutturacak birinin karşıma çıkacağını sanmıyorum o çok farklı oda beni çok seviyor ama sadece arkadaşça

0|1
    0|0
    • Bence duygularına yon vermelısın.. En kotusude Senın sevdıgının bır baskasını sevmesidir...

• Tek taraflı ise zaten link

sana gelsın ;)

• klip çok güzel teşekkürler:)

• var canım olmaz mı ? kağıttan kale misali ben yapıyorum peşinden savruluyor:D du ama.

artık müsade etmiyorum,hayal kurmuyorum mesela.yada olabiritesi yüksek olanları tercih etmeli.

insana yatırım diye bir kavrama kulak asmalı.doğru insana,insanlara yatırım yapmalı.sevincini de üzüntünü de hazmedebilmeli.insanları biz seçiyoruz ,biraz da kendimiz de kabahat aramalıyız bence.vermemiz gereken değere +100 ile başlıyoruz.halbuki +1 ..diye devam etmek en iyisi.en azından değer verdiğimiz ölçüde yıkım yaşarız ya da yaşamayız.

0|1
    0|0
  • var tabii...

beklentileri azaltarak daha mutlu olunuyo. hayattan cok sey bekliyoruzz. KARŞILIKLI AŞK!

0|1
    0|1
  • Sürekli...Yanlış zaman yanlış insan seçeriz ve kalp nerde imkansız var onu seçer kolay olanı herkes yapar,sever ama zor olan kalıcıdır ...

0|1
    0|0
  • var var olmaz mı... hayatta büyük hayaller kurmak büyük yıkımlar demektir en iyisi beklentisizlik.

0|1
    0|0
  • o zaman karsiligini ala bileceyimiz birini severiz

0|1
    0|0
    • işte onun kararını bı verebılsek bı dogru ınsanı secebılsek.. aslında dogru ınsanı bız secıyoruzda.. o ınsan ıcın dogru kısı bız olamıyoruz..

• ozaman denılen sey hıc bır zaman yetmıyor.. yettırılemıyor.

• kendin bilirsin

• hayal kurmayı Legolardan yaptığım kale yıkıldığında bıraktım

sene..1815 falandı :))

1|1
    0|1
  • olmaz mı 3 yıl sevdim söyleyemedim ve şu an o başkasıyla çıkıyor ve ben hala onu seviyorum..onu haberi bile yok

0|1
    0|0
    • yazıklar olsun.. kaderin boylesıne yazıklar olsun...

• hayatın kuralı bu.Birini çok seversin onun yanında huzur bulursun hayatının gerçeği olur o ellerimden kayar gider diye sevdiğini bile söyleyemezken hoopp şerefszin biri gelir alır gider bakakalırsın..

• Aynen oyle.. O şerfsize değer verirler.. Yoluna gül dökenden çok göz yaşı döktüreni seçerler..

• sen ondan vahşi davran sende ona tükür

0|1
    0|0
    • Ahahah tam adamlarına dedin :)) kesin öyle olurdu zaten :D Genlde Sevgi Sözcukleri Kufur ağırlıklı oldugu ıcın ;)

• çünkü biz malız ve fazla değerle götünü kaldırıyoruz

0|1
    0|0
  • Vay sende mi silindin :)

0|1
    0|0
    • Aynen boylesı ıyı oldu ;) Ben sneı Ekleyemıyorum sanırım bı bakarsın ;)

• Genelde aldım .

0|1
    0|0
  • ben her zaman karşılık gördüm şanslıyım ben :-)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...