Herkes bir baksın bir baksın

herkes bir baksı söyle etrafına cevresıne yaptıklarına ne kadar boş oldugunun farkıdanmısınız ? aşk ? meşk ? sex? futbol ? araba ? gefzmek eglenmek ? hıc bılım yönunde ılım yönünde teknoloji yönünde ? hep boş şeylerle oyalanmıyoruz oyalandırılıyoruz bızım kafamızı bunlarla doldurup asıl dunya dengesını bozmaya calısıyorlar neden bız hala uyanamadık veya uyanıpta lan benmı kurtarcam dunyayımı dıyorsunuz?

Güncellemeler:
evet arkadaşlar bombanın patlamasına 1 sanıye dahı kalsa umudu kesmemek lazım cünkü Allahı Teala Var !

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• elektrik gitse

bir daha gelmese

dünyanın 3te 2 si intihar eder!

0|0
    0|0
    • aama bunlar elektrıgı sonsuz sanıyorlar ve yatıyor bı bok yaptıkları yok öylemı ? ozaman sonumuz cok kötu !

Kızlar Ne Diyor 3

• yalan bir mutluk mu yoksa acı gerçekler mi.tabi yalan mutluluk

0|0
    0|0
    • acı gerceklerı tatlı bır gercege cevırmek yerıne yalan bır mutluluk öylemı ? yalnız sunu unutma yalancının mumu yatsıya kadar yanar

ama tatlı bır gercegın sonu yoktur !

• kusura bakma bende bişeyler denemeye çalıştım ama afedersin beni s.kadar takmadılar

• vaz geçmek yok aynen şöyle.

• ona bakarsan ilim bilim de bir yere kadar okudukta ne oldu okulda ögrendigimiz hangi bilgiyi gercek hayatta kullanabiliyoruz ki eger ask mesk eglenmek gezmek bossa okumak ögrenmek hatta calısıp hayatımızı idame ettirmek de bos nasıl olsa gidecegimiz yer bir karıs toprak ebedi hayatımızı güzellestirmek için sadece ibadet edelim ve ölümü bekleyelim o halde...

tabi ki düsüncelerim bu yönde degil senin düsüncene karsılık olarak söyledim asıl güzel olan hayatta yukarıda saydıgın bos dedigin seyleri ölcüyü kacırmadan yasayarak dengeyi saglamak bazen ögrenmek bazen eglenmek gerek bu dünya baska türlü yasanmaz..

0|0
    0|0
    • sonunda gırecegımız bı karıs topraksa neden robot olmadık ? robot gıbı yasamıyoruz ? bızde pahabicilemez birşey var AKIL ! AKIL ! BEYİN ! bunu neden verdı Allah bıze 1 karıs topara gırmek ıcın mı ?

• bende diyorum ki senin bos dedigin seylerde yasanmalı ölcülü olarak kendini sadece bilime adamakla hayat gecmez insanın ruhu sevgiye eglenmeye de ihtiyac duyar yoksa senin dedigin gibi robot olmamız gerekirdi..

• sımdı gır bı odaya 1 saat sadece olmayan olabılecek veya ımkansız olan seylerı dusun bulunmayan bırsey var mıonu dusun kullan bakam bu aklı einstenin beyni öldükten sonra acıp bakmıslar adamın beynı o kadar gelısmıskı aklın durur

• Revoulition izleyenler bilir, eğer o duruma düşersek belki uyanırız?

(çünkü uyutuluyoruz ve zaaflarımıza karşı sisteme boyun eğiyoruz..)

0|0
    0|0
    • işte o duruma dusmeden uyarmaya calısıyorum ya? sende oda şuda buda hepside uyansa uyandırmaya calıssa ? nasıl olur ?

• ıyı madem gel özele

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...