evremdeki insanlar ve arkadaşlarımdan bazıları sevgilimin bana göre olmadığını düşünüyorlar, ne yapmalıyım?

çevremdeki insanlar ve arkadaşlarımdan bazıları sevgilimin bana göre olmadığını düşünüyolar. bense üzülüyorum buna.onların düşüncesiyle hareket etcek değilim. ama insan ister istemez etkileniyor.herşey güzel giderken napmalıyım? onun benle pek ciddi düşünmediği konusundalar..ne yapmalıyım ?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Emin olmalısın..ve pek ciddi düşünmiyor olması da doğru olabilir, zira çevrendekiler senden daha farklı ve tarafsız bir gözle bakıyordur...Senin bakış açınla onlarınki az buçuk farklıdır..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• güvendiğin,dostum dediğin kişilerse dikkate almakta fayda var.ben olsam kimsenin kararlarıma etki etmesine izin vermezdim.

0|0
    0|0
  • kararlarının arkasında dur, ayrıca unutma ki gereksiz eleştiri gizli hayranlık da olabilir

0|0
    0|0
  • neden sana gore degilmis?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• birden fazla kişi söylüyorsa,biraz geniş açılı bakıp ölçüp tartmakta yarar var...

1|0
    0|0
  • Sanırım duygularından emin değilsin , yoksa hee der burun kıvırır geçiştirir aklına getirmezdin ...

0|0
    0|0
  • bekle ve gör hem illa sonunda bi evlilik olacak değil ya ama eğer sonunda ayrılırsanız fazla takma ...

0|1
    0|0
Yükleniyor...