Tanımadığınız biri faceden sizi eklese...

facebookta kazandığınız üniversitenin sayfasını takip ederken,tanımadığınız biri oradan sizi görüp eklese ve konuşmaya başlasanız,ama niyetinin çok saf masumane olduğunu gerçekten belli etse,sizden hoşlandığını söylese,sizde yavaştan ona karşı sempati duysanız ama bu tam olarak aşk olmasa o kişiyle sevgili olmayı dener miydiniz?yaşadığım şey tam da bu,1 ay sonra okullar açılacak ve muhtemeln görüşeceğiz onunla,bana derslerde yardımcı olması için.ama bir yandan hoşlandığını da belli ediyor.sen nasıl bu işe kalkışırsın niyetinin ne olduğunu bilmeden diyenleriniz tabi ki olacaktır ona da şöyle cevap vereyim,çocuğun konuşmalarından,saygısından falan her şey anlaşılıyor zaten ;) zararsız yani.cevaplarınız için teşekkür ederim şimdiden :)

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• tecrübelerime dayanarak, adam guru olmuş facebook hesabı falan varsa ver de onun engin bilgilerinden bizde yararlanalım,

adam işi aşmış

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ah canım beniiiiimmmm.zararlı zararsız ayrımını ona göre mi yapıyorsun sennnnn?tatlı dil ile saflığı birbirine karıştırıyorsun bence ; )

1|0
    0|0
  • Eklemem =_= Sadece tanıdıklarım..

1|0
    0|0
  • bi tanı ne olacak. hoşlanırsan yakınlaşırsın

1|0
    0|0
  • aşık olup heder olacaksın çok düşünüp belki aglayacaksın :))) ya ben 2 yıldır bırakamadım bir kızla yüzünü bile görmedim daha ... ama neyse ki yeni yeni arınıyom zor bir durum

0|0
    0|0
    • sanaldan yazıyor diye çok ciddi bir gözle bakmıyorum ben..okul başlayınca göreceğim gerçek yüzünü.şuan hoşlanmıyorum bile ama sağ olsun bir fotoğraftan etkilenip aşkımlar,canımlar,cicimler başladı yani..bilmiyorummm...

• sağ ol da ben bizde bir gelecek göremiyorum..:) zaman gösterecek valla bilmiyorum..neyse teşekkürler :)

• ya tabiki mantıklı olmak lazım aklı başın da kıza benziyorsun zaten adımlarını dikkatli atıcagna eminimm huzurlu ve mutlu olmak herkesin hakkı... ) byee

• Sanal alem yanıltıcı olur desem ne demek istediğimi acaba anlarmıydınız ?

0|0
    0|0
    • anlarım ;) bende o kadar güvenmiyorum zaten o yüzden buraya konu açtım ;)

• çok saf masumane olduğunu gerçekten belli etse,sizden hoşlandığını söylese,sizde yavaştan ona karşı sempati duysanız

...

devamını okumadım. Bu kadar da asosyal olmayın ya :) Duygularınızı ekran karsısından değil, gerçekte yaşayın

0|0
    0|0
    • asosyal değiliz ya :) 1 ay sonra okullar açılacak görüşeceğiz o zamanda,yani her şey o zaman netleşecek zaten ama ekrandan bile saçma sapan şeyler yazıp açıkça ne istediğini belirtenler var yani o yüzden öyle yazdım.

• Bu kadar icinde yasama duyguları. Okuldan görüyosa gelsin yanina konussun facede neymis?

• daha bir ay var işte.bende okuldaki tavırlarına bakacağım zaten,burdan konuşmayla olmuyor kendisine de söyledim.gerek yok yani sanaldan yürütmeye her şeyi.

• Hoşlanıyorsan takıl.

0|0
    0|0
  • nem tipine bakıp ekliyorum

0|0
    0|0
  • Evet olabilir, neticede aynı üni okuyacaksınız ama hemen basitleşme.

0|0
    0|0
  • Kusura bakma ama ben bir kızı eklemişsem aynı ünvdeyi kazanıp kesin ona çakacam anlamına gelir tabi kız oltay gelirse :)))

0|0
    0|0
    • O.o yok bunun öyle olmadığını düşünüyorum en azından şimdilik yani,yüz yüze gelince netleşecek her şey..

Kızlar Ne Diyor 2

• belli olmaz canım sen şimdiden bir birliktelik düşünme okul acılsın görüşün tanışın belki de cok iyi bir arkadaşlık olacak şeyi aşk diye mahvedeceksiniz sonradan pişman olmayın hem temkinli davranmakta fayda var

0|0
    0|0
    • o çok hızlı gidiyor,çoğunlukla frene bas diye uyarıyorum.hızlı gidiyor derken yani aşkım,sevgilim gibi terimler kullanmaya başladı.aslında bir şey düşünmüyorum arkadaş olarak çok iyi çünkü ama o bu tavırlarıyla kafa karıştırıyor.sanaldan gerçek tavırlarını falan göremiyorum o yüzden net bir şey de diyemiyorum,okul açılınca göreceğim yani.kendisine de söyledim.hemen ümitlenme,ben sevgilim olsun diye düşünmüyorum da şu aralar dedim.bende şimdi arkadaşım gözüyle bakıyorum,bakalım bekleyip göreceğim

• okullar acılsın bir aynı ortamda takılın tanı onu bu kadar hızlı gidiyorsa şüphe etmelisin bence herkese mi böyle acaba diye hem doğruları söylediğini nereden biliyorsun

• bu kelimeleri söylemesi bende ona biraz ümit verdiğim için oldu.her zaman biraz geri durdum ama sohbetimiz çok tatlı oluyordu bende ümit verdim biraz.ama haklısın yani fazla hızlı gidiyor şüphelenmemek elde değil.yine de okul zamanını bekleyeceğim tam emin olmak için.çok teşekkürler ;)

• bi facebook profiliyle nereye hoşlanıyonuz ya . okul acıldıktan sonra buluşmycaksınız bile net.

0|0
    0|0
Yükleniyor...