Hayatınız boyunca ilk defa gördüğünüz bir insanı etkileyebilmek için kaç saniyeniz olduğunu düşündünüz mü hiç?

istatistiklere göre erkeklerin karşısındaki kız hakkında olumlu-olumsuz karar verme süresi 5 saniye...dişilerde bu süre 28 saniyeye kadar cıkıyor... bu farkın nedenı ne sizce? kadınlar daha mı fazla yanılabilme payı bırakıyorlar acaba, yoksa erkekler bu konuda daha mı pratik anlayışa sahip? ne diosunuz bu konuda, pusula neden hep kuzeyi gösteriyor:S sen bu soruyu okuyana kadar gunesın cevresınde tam 2200 km yol katettık 2600 oldu

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• -- Erkekler hızlı düşünüp karar veriyorlar detaya girmiyorlar.

Ama bayan bir bütün olarak ele alıyor herşeyi bence.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kadınlar daha ayrıntıcı

0|0
    0|1
    • hep aynı klişeler..., önemli olan oyun oynamak ama üzgünüm, eksi sebebi

• bence erkekler kadınlar kadar ince düşünmediği için böyle oluyo yani erkekler için fazla bi önemi yok yanılmanın biri için iyi düşünürler kötü çıkar yanılmışım der geçer oysa kadınlar ben nasıl yanılırım ona güvenmiştim beni nasıl aldatır falandı filandı vs... bu yüzden daha çok düşünüp karar verirler...

0|0
    0|0
    • forumdaki sorulara yorumlara ve şikayetlere bakıyorum da ıyı kı bu cok dusunen halınızmıs dıyorum :) diğer türlüsünü tahmın edemıyorum cunku

• valla bır ıstısna var ama onlar mııııııııı yoksa senın gıbı dusunnler mı bılemedım:D forumun yarısından fazlası aglıyor ya

• istisnalar artmış o zman :)

• Hiç etkileyim diye düşünmediğimden,saniyeyede

Dakikayada vurmadım.ilk görüşte hoşlanti olabilir

Aşık olanlar çok genç arkadaşlardir diye düşünüyorum.

0|0
    0|1
    • tam bır sıyasetcı uslubu, cevap barındırmıyor:) uzgunum eksi

• şanslısın ki sadece tek bir eksi verme hakkımız var...

• Ahh ne kötü

• 10 sn çok önemli ..bi bakış atarım yeter ..

0|1
    0|1
  • bi insanı 1 dk içerisinde etkiledim 1 ay içerisinde kaybettim

0|0
    0|0
    • hmmm , bakışlarının etkisi b1r ay sürüyor yani

• önce tükürdün sonra afiyetledin:) ya senın olayında pek yasanmıs paylasılmıs sey yok...o yuzden fazla takılmana degmez...maşallah agzın guzel laf yapıyor gıbı, ayrıca dobra bırıne bensıon...sktret aramassa kendı bılır,

• olmuyor işte neyse boşverelim

• Şeytan ayrıntıda gizlidir. Yani ayrıntılar kadınlar için önemlidir. Erkekler kadar yüzeysel olamıyoruz.

0|0
    0|0
    • demek ayrıntılar bızım ıcın onemsız:) ayrıca 20 sanıyede kişilik envanteri yapabiliyorsunuz :) bravo o zmn size

Erkekler Ne Diyor 1

• kadinlar daha cok kritere bakiyor o yuzden :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...