Arkadaş olarak gördüğünüz bir kızın belinden tutar mısınız?

Arkadaş olarak gördüğünüz bir kızın belinden tutarak fotoğraf çekilir misiniz?

Yada sevgilinizin omzundam tutarak fotoğraf çekilir misniz?

Güncellemeler:
Peki sevdiğiniz birisi varken başka bir kızın omzundan tutarak fotoğraf çekildiniz, sevdiğiniz insan buna kızmakta sizce haklımı?

0|0
2|26

En İyi Erkek Görüşü

• tabi kide çektiririm zaten benim sevgilim benim kız arkadaşımı tanır tanımazsa beni tanımıyor demektir.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• samimiysem o şekilde fotograf çektiririm erkek değilmiyiz huyumuz kurusun :) ama sevdiğim kız yapsa zoruma gıtmezde degılım kızmakta haklı yanı :)

1|0
    0|0
  • ben hiç bir zaman resım cektırmem hıcbır zaman bır kez resım cektırdım basıma gelmeyen kalmadı yemın ettim asla tek kişi bile olsam resım cekmıcem

1|0
    0|2
  • belini tutarak fotoğraf çektirmek gayet normal bir şey.. dansda o şekilde ediliyor sonuçta değilmi.. bence art niyet aramamak lazım.. ama şu sevgilisinin omzuna bütün yükünü verip yürüyen tiplere de hastayım !

1|0
    0|0
  • Güncellemene cevap

Sevdiğim birisi yok ama eğer olursa kızmakta haklı, ama güvenmeli ki benim öyle bir kötü niyetim yok ve bu yüzden terk etmemeli

1|0
    0|0
  • sevgilim varken daha dikkatli davranırım bunu da eksileyin :D

1|0
    1|0
  • Her ikisi de yapılabilir. Kızmakta da haklı tabi. İnsan sevdiği kıskanır.

1|0
    0|0
  • hatalar böyle başlar zaten kuzen kanka pampa hikaye bu işler resim çekme bahanesiyle senin beline ya da omzuna el atabilecek cesareti bulan kişi yarın öbür gün pikniğe gidelim ya şöyle ormana doğru temiz hava alırız deme cesaretinide bulur iyi bir temiz hava alır gelirsiniz ben kız kardeşimle bile saral sarmal resim çektirmedim daha haklı o adam

0|0
    0|0
  • Kuzenimin belindende tutarım bu çok normal.

1|0
    0|0
  • kucağıma alıp bile çekinirim ortama ve samimiyete bağlı

1|0
    3|2
  • Her iki soruya evet diyorum, normal bir şey, esas olan niyetin kötü olmaması

1|0
    0|1
  • arkadaş olduğum bir kızın belinden tutup fotoğraf çekiniyorsam o kız güzeldir ve ilgimi çekiyordur. sevgilimin omzundan tutup fotoğraf çekiyorsam o kız çok tatlıdır ve her an yiyebilirim.

0|0
    2|2
  • fotograf cektiriyorsak aramin iyi oldugu bir kizin belinden tutabilirim sikinti yok.

0|0
    0|0
  • haklıdır eger o kızmazsa ben ona kızarım ve haklı taraf ben olurum. Niye kızmıyon lan seven insan kıdkanmaz mı derim.

0|0
    0|0
    • Ya insan sevdiği biri varken bunu yapar mı ya delirdim delirdimm

• tutarım ama kıza baglı arkadaş bile olsak rahatsız olmasından şüphe ederim.derler ya arkadaşlık ayıgı got ayagı diye :D

0|0
    0|0
  • Fotoğraf çekilirken yanında tabiki kolumu atarım ya da belinden tutarım ayrı ayrı fotoğrafmı çekilir öyle ne kadar soğuk

0|0
    0|0
  • Sevişirimde arkadaş olarak gördügüm bir kızla o_O

0|0
    3|3
  • g.tünü bile yalarım :D

0|0
    0|0
  • kızması abartı bence

0|0
    0|0
    • Neden ki

• arkasını neden kıskansın ki o kadar kıskanıyorsa güvenmiyordur bence güven yoksa boşa kürek çekilmemeli

• tutarım tutuyorum tutacağım

0|0
    0|0
  • Evet çektririm kızmakta haklı bnce

0|0
    0|0
  • saçma bir kıskançlık amk.

0|0
    0|0
  • Haklı ama abartmasın.

0|0
    0|0
  • herikisi de olabilir nevar ki bunda

0|0
    0|0
  • kız bana abi diyor kucağımda geziyor. kayış kopmuşsa yapılır

0|0
    1|2
  • Belinden tutuyorsam arkadaştan fazlasını düşünüyorumdur.

1|0
    0|0
    • Ya tabiki kıskanabilir ama olayı kavgalı olmak yerine sakince anlatmaya çalış. Kızmana yanlış diyemem.

• Teşekkürler :)

• Rica ederim:)

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...