Karşılaştığınız zaman sırf dert anlatan arkadaşlarınız var mı? o an ya bir sus yeter dediğiniz oldu mu?

karşılaştığınız zaman sırf dert anlatan arkadaşlarınız var mı? o an ya bir sus yeter dediğiniz oldu mu?

• Olmazmı var içimi karartıyor sonra ben kendim aydınlanamıyorum:D
    12% (2)12% (1)12% (3)Oy Ver
  • Ne çektin be diyorum:D
    12% (2)62% (5)28% (7)Oy Ver
  • Ağzına koli bantı yapıştırasım geliyor acıtasyon benim tarzım değil biliyonmu:D
    29% (5)0% (0)20% (5)Oy Ver
  • Arkadaşlık böle günler içinse sırf dert sırf dert ölim ben anasını satım :D
    35% (6)26% (2)32% (8)Oy Ver
  • Özgür ben şunu bunu onu yapıyorum şıkkı:D
    12% (2)0% (0)8% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
24|10

En İyi Kız Görüşü

• Bi arkim vardi ne zsman muhabbet edicek olsak sameeet sameeet diye basimin etini yerdi :S en sonunda s*kerim sametini yeter lan basim sisti dedim asdffjsk artik hersey eskisi gibi cocugun adi gecmiyo muhabbet ederken . Budan anliyolar anacim asfgjsjd

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• Nedense benim hep acil bi' işim çıkar öyle durumlarda ^^

0|1
    0|0
  • samimi arkadaşımsa dinlerim yardımcı olmaya çalışırım ama bazı kızlar oluyor da sevgililerini bütün bir yemek boyunca falan anlatıyorlar ya dinlemiş gibi yapmaktan başka çarem kalmıyor. nazik bir şekilde sus desen de anlamıyorlar ki. abuk sabuk takıntıları dert diye anlatmasın pislikler bana. napabilirim? napıcam var mı çözümü (suçlu olmadan susturmak)?

0|1
    0|0
  • Var ya olmazmı aynı ıs yerınde vardı her yemek molasında sevgılısını anlatırdı yemek mı yedım zıkkım mı yedım anlamazdım ısı bıraktım sayesınde bu seferde gunde 5 kere arıyor benım derdım bana yetmıs zaten :)) arada sakayla karısık tamam kes dıyorum konu atlıyor :)

0|1
    0|0
  • Anlatsın ya demek ki derdi var hep mutluluk hep geyik nereye kadar...

Ama sürekli de yazık ya ikimize de...

0|2
    0|0
  • Var ama hiç bir zaman sus,yeter demiyorum. Eğer karşılığında o da benim yanımda oluyosa, gercekten arkadaşım diyebileceğim iyi biriyle seve seve dinlerim. Yoksa sadece kendi derdini anlatan bencil, bana gelince dinlemeyen kişilere de gördüğüm muameleyi yaparım. Zaten zamanla arkadaşlığımız da kalmaz :)

0|2
    0|0
  • Var öylesi çözüm bulamadığım derdini 2. defa anlattırmam ama :D

0|1
    0|0
  • anasını satıyım bir sus ya dediğim oluyo bazen :D

0|1
    0|0
  • öyle insanlarla arkadaşımki kendilerinden önce ben iyimiyim diye sorarlar :))

0|1
    0|0
  • Ayy olmaz mı... varsa yoksa sevgililerini çekiştiriyorlar... sen nasılsın demek yok. Ömür törpüsü öyle insanlar yaa uzak durmak lazım

0|1
    0|0
  • sizin gibi tiplerden dolayi kimseye derdimi anlatmam. aslindan yapimdan dolayi bu daha çok. bir de yalandan gülmeyi öğrenebilsem al sana ideal arkadaş. değil mi?

0|1
    0|0
  • c tabiiki :d

0|1
    0|0
  • Var, oldu.

0|1
    0|0
  • hahhaaa off aklıma getirdin aynen var öyle bitanesi her şey stres herşey olay onun için bir sınava girecek yaa aman sınav günü kaç ondan kaç.. :D

0|1
    0|0
  • olmaz mı :) arkadaşı aradığım zaman napıyosun kısmı en az yarım saat ne yaptığıyla geçiyo bana sıra gelmeden sıkılıp kapatıyorum artık :)

0|1
    0|0
  • Ben böyle çektim çenesini sonra beni arayıp sormaz oldu hayır gelmedi ondan

0|1
    0|0
  • var yeter artık dediğimde de küsüyor arkadaş dediğin böyle mi yapar diye :) tuhaf insanlar

0|1
    0|0
  • Bi arkadaşım var kim onun yannda sevgilisini anlatırsa ahhh benim de İsam olsa onu yapardı :D ki bu isayı görmüş değilim sevgilide değiller :D :D Ahh isam olsa :) :)

0|1
    0|0
  • var.derdini anlatır ,kafamı dağıtır çeker gider.sonra face lerde görürüz ki eğlencelik de başkalarıyla takılır..bu işler böyle.

0|1
    0|0
  • Ağzına koli bantı yapıştırasım geliyor acıtasyon benim tarzım değil biliyonmu :D asffg

Yok be şaka .. Abi arkadaş sonuçta susana kadar dinlerim napim ;)

0|1
    0|1
  • bi bitmediniz gitti amk. demiyor değilim :D

0|1
    0|0
  • lanet olsun dedirten var .

0|1
    0|0
  • Onlar için yeni bir ülke açacağım Derdistan diye asdsdsd

0|1
    0|0
  • evt oldu ağzına kürekle vurasım geliyo xD

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Senin de dertlerin bir bitmedi mk .

Diyorum .

1|1
    0|0
  • anlatmasını beklerim ne olursa olsun dinlerim zor günde belli olmayacaksam hiç olmayayım yanında...yanımda...teselli ederim

0|1
    0|0
  • Eskiden vardı. b dedim ve onayladım.

0|1
    0|0
  • anlatsın ya nolcak hepimiizin derdi var ama abartmasın dediğin gibi negatif enerji çabuk yayılır çünkü

0|1
    0|0
  • hiç olmadı

0|1
    0|0
  • oo olmazmı

0|1
    0|0
  • 10 senedir dinliyoruz bitmedi hala bir insan hepmi sorunludur (:

0|1
    0|0
  • Arkadaşlık böle günler için...

0|1
    0|0
  • Evet bazen oluyor ama dert dinleyip çözmeyi çok severim aslında

0|1
    0|0
  • Sevgilisini anlatıp sürekli soru soran kızlar var bu siteyi bulmama sebep oldu hatta.

0|1
    0|0
Yükleniyor...