Bütün evli insanlar mutlu mudur?

Evli insanlardan yüzde kaçı mutludur çiftler kavga etse bile bunu dışarıya nasıl bir yöntemle belli etmiyorlar ben eşimle kavga edince dışarıya çok belli ederim bunu belli etmemek için nasıl davranmam lazım

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Evli ve mutlu olan varsa ya yeni evlenmiştir, ya da yalan söylüyordur.

Belli etmemek için nasıl bişey yaparım sorusuna cevap verilmezki.

Senin kişiliğin ile benimki aynı değil ki. Sen çok takarsın kafaya yüzün asılır.

Kimisi çabuk unutur, önemsemez yüzünden belli etmez.

Kişilik meselesi ama illa belli etmiyim diyorsan düşünmemeye bak sorunu.

Evi evde, işi işte bırakmayı dene

3|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• şükretmeyi öğrendiğinde

2|0
    0|0
  • Mutlu olmayanlar ama evliliğine ve çevresine mutlu gözükenler var

1|0
    0|0
  • zamanla alışırsınız, çocugunuzda olsun hayat biraz daha güzelleşir

1|0
    0|0
  • Bence çoğunluk mutlu değildir. Olabildiğince normal davranmaya çalışıp herşeyde onun anlayacağı gizli mesajlar vererek.Tabi anlarsa. kimi zaman bir bakışla kimi zaman bir kelime ile sonuçta hayat sizin başkasının bilmesine gerek yok

1|0
    0|0
    • milletde meraklı ya hemen soraralar evliliğinden mutsuzmusunuz diye onlara sanane diyesim geliyor içimden

• canları sıkılıyor napsınlar dedikodu yapıcak konu lazım. :) önemli olan kendine mutlu olucak şeyler bulmak yoksa zorlaşıyor evlilik

• aynen öyle sağol cvbın için:))

• Hala evliliği yaşayanlar mutludurda bağları kopmuş evin içinde iki yabancı olanlar sanırım mutluluğu dışarda arıyorlar 10 yıl aynı evde yaşıyıp eşiyle konuşmayanları tanıyorum:D

1|0
    0|0
    • harbimi konuşmuyorlar birbirleriyle ilginç

• Neler var neler 10 yıl ya yabancı biriyle paylaşssan o evi herhalde 10 yılda ona aşık olursun hemde kaç kez :D

• Herşey sana bağlı

1|0
    0|0
  • Kişiliğinle alakalı. Düzeltemezsin.

1|0
    0|0
  • hepsi değildir heralde

1|0
    0|0
    • mutlu olamayan çiftler kavga ettiği zaman bile dışarıya belli etmiyorlar bende onlar gibi olmak istiyorum

• Suratını Asma

1|0
    0|0
  • Su yonetim neden 18 yas altinin siteye uye olmasina izin verir bilemiyorum

0|0
    1|0
    • ben bir kere 23 yaşındayım bilir bilmez konuşma

• Men de 32 yasindayam neye hava atisen

• DAha 23 yaşındamısın? ohooooo senin öğrenecek çok şeyin var daha.

Henüz o olgunluğa ulaşamazsın yani belli etmemeye.

Canın sıkıldımı kesin yansır her haline.

Olur oda olur öğrenirsin sende " ağzından kan gelse , kızılcık şerbeti içtim " demeye

• Boşanman yeterli.

0|0
    1|0
  • Boşanma sayıları çok artıyor sebebi kadınların erkek gibi egitilmesi ezdirme kendini ezdirme kendini diye diye asileştirilemsi ilişkilerde biri hizmet eder biri yönetir. Olay bundaibarettir bu kafayla çok kişi boşanır..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kol kırılır yel içinde kalır derler.bazıları var ki maalesef başkalarının mutsuzluğundan nemalanır.o yüzden düşmanlarını sevindirmeyeceksin, nasıl olsa akşam olunca yine onun yamacındasın.bir şekilde konuşulur sorunlar hallolur.

1|0
    0|0
  • Ben mutsuzum mutlu rolü de yapmıyorum valla. Kim ne düşünürse düşünsün.

1|0
    0|0
Yükleniyor...