Ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum

hafif atışma havası vardı dedim arayayım annen evde sen konuşma sadece beni dinle 25 dakika konuştum dakikam bitti sonra mesaj attım dakikam bitti diye bu sefer o aradı konuşmam hoşuna gidiyordur diye düşünüyodum insan sevdiğinin sesini duyuyor sonuçta mutlu olur biraz diye halinden memnun ki 50 dakka boyunca beni dinledi arada bir kaç kelimede söyledi ben keşke yanımda olsan çok özledim falan dediğimde sesi duyulmasın diye bende falan dedi. en son kapadı sonra sevdigini söyledi biraz konuştuktan sonra biz sevgili degiliz dedi neyiz dedim bana teklif etmedin sen dedi dedim içimden gecenler daha önemli bence sonra aramasını söyledim konustum biraz sevgilim olmasını söyledim kapattıktan sonra 3 ay sonra mı denir dedi ne olmuş dedim olmaz söz verdigim biri var dedi saçmaladığını biliyorum yaptığını biliyorum ama neden böyle yapıyo ki

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bu nedir yau :D

0|0
    0|0
    • bende anlamış değilim teklif edip etmemi dert etti galiba telefonla aradım konuştum güzel cümlelerle teklifimi ettim kapadı mesajda " Yok canım olamam baskasına sozum var :) " dedi kimmiş dedim sen tanımazsın önemli değil dedi. böyle saçmalıklar yapınca ciddiye alasım ve bir daha mesajlarına cevap vermeyesim geliyor. bizim birde buluşamama gibi problemimiz var annesinden kaynaklı ama izin iste falan diyorum korkuaundan isteyemiyor bende ısrar ediyorum iste izin verir diye ısrar etme vermez izin

• diyor sonrada beğenmiyorsan seninle rahat buluşacak birini bul napim böyle durumun diyor beni sinir ediyor çocuk gibi olmaya başladı

• eğleniyor:D

0|0
    0|0
    • daha önce de teklif etmedin diyo içinde kalmış belli bende bulustugumuzda edecegimi söyledim ama söyleyemedim bu cümleye alışık degilim genelde etmem hislerimden bahsederim bu 3. kız arkadaşım

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...