İlk aşkınızdan kazık yediniz mi hiç?

ilk aşkınızdan kazık yedinizmi? yediyseniz ona karşı olan sevgi nefretiniz ne durumda?

Ben yedim 13 yaşlarında filan ilk aşık oldum aynı sınıfta yanyana oturuyoruz. Ben buna aşığım ama söyleyemiyorum tabiki çocukluk işte onun için şiirler yazıyorumama veremiyorum v.s. hep beraber dolaşıyoruz, konuşuyoruz filan ertesi sene bu okuldan ayrıldı ailesi taşındığı için seneler sonra ortak arkadaştan numarasını buldum. Birkaç gün muhabbetten sonra erkek arkadasın filan var mıdiye sordum yok dedi. Bende bunun üzerine onun için yazdığım bir şiirle aşkımı söyledim çok şaşırdı hiç anlamamış bu durumu filan sonra biz konuşmaya devam ettik birkaç gün . Ortak arkadaşımdan bir öğrendimki onun 1 senedir erkek arkadaşı varmış. O günden sonra onunla hiç konuşmadım. Bir taraftan ona hem kızıyorum ,ama hala içimden bir tarafta onu düşünüyor

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• İlk aşkıma güya ben ona kazık atmışım ama ben mi dedim beni öperken en yakın arkadaşıma yakalan diye arkadaşım bir güzel paylamıştı kendisini. :D Gözlerimin önünde çocuk rencide oldu. :D Benden bu kadar çabuk vazgeçtiği için onu affedemem ona karşı o zaman sevgim yoktu sinir oluyordum her gördüğü yerde öpüp öpüp duruyordu, öpmelere doyamadı beni. :D Ardından arkadaşımı sevdi ama onda beni bulamazdı.Onu da öpmüş sanırım tam dinlemedim arkadaşım anlatırken... O dudaklarla onu öptü,evet.Şimdi kim kime kazık attı hıı? O işte o. Bir gün ben kapıdan girmiştim merdivenlerden çıkarken koridorda rastladık bana bir bakışı vardı 14 senedir unutamadım, bahsettiğim ilk aşkım 6 yaşında oldu ve bu olay 7 yaşında yaşanmıştır. :D Sevgiler...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...