Siz olsaydınız ne yapardınız?

dün saat 10 gibi çok ağrım vardı (yanlış anlamayın böbreklerimden dolayı bu). ve sevgilimin 11de maçı vardı. (ama sıradan bir maç) 10,5 da söyledim ağrımın olduğunu yarım saat beni teselli gibi bir şey etti. 11 olduğunda "özür dilerim ben maça giriyorum çıkınca yazarım. ağrın çok olursa bir ilaç daha iç" diye mesaj attı cevap vermedim uyudum. gece 1de bir kaç tane daha mesaj atmış. sizce hiçbir şey olmamış gibi günaydın mesajı atmalı mıyım?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Regl olduğunuzda karnınızı okşayıp avuçlarınızı öpen bir sevgili düşünsenize ? Yok öyle bişi hiç heveslenmeyin

0|0
    0|0
    • regl değil bu. böbrek hastasyım

Erkekler Ne Diyor 5

• Maçı bırakıp 1 saat daha sana teselli verse ne değişcekti?

Sevgililerinize doktor muamelesi yapmanızı anlamıyorum adam yarım saat boyunca söylemiş bişeyler işte .

0|0
    0|0
  • yok olur mu

ağzına sıçmalısın onun

sürüm sürüm süründürmelisin

burnundan fitil fitil getir yaptığı bu düşüncesizliğiii

1|0
    0|0
  • at evet ne olacak

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun sabah kusura bakma uyumuşum günaydın ... de.trip atma bence altı üstü bir maç yapmış.

0|0
    0|0
  • Evet atabilirsin. Ama gece uyuduğunu söylersen daha iyi olur bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• geçmiş olsun canım yaptığı şeyin farkında değil sanırım onunla konuş bazı şeyleri anca oyle sonuca varırsınız ben olsaydım yüzüne vururdum o ayrı mesele :D

0|0
    0|0
    • kısaca trip at diyosun yaniiiii

• biraz at ama çok ileri gitme sonuçta onunda bir hayatı var buna biz karışamayız :D

• ben karışırım :D

• at elbette ihmal etmemiş ki yine ilgilenmiş işte.

0|0
    0|0
  • saçmala napmışki adam ya. at tabi napsaydı başkaa

0|0
    0|0
  • böbrek rahatsızlığınız mı var ?

0|0
    0|0
  • at bencede

0|0
    0|0
Yükleniyor...