Tuhaf alışkanlıklarınız var mı?

İlkokulda bir arkadaşım vardı sınıftan. Eren. Saç telleri kalın olan kızlardan saç kılı isterdi. Onunla kulağının içini okşardı. Sebebi de hoşuna gitmesiydi. Biz onu öyle kabullenmiştik.

link Bu ablamız da kedi kılı yiyormuş. Sizin de var mı böyle alışkanlıklarınız, varsa neler?

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Kullandığım otomobilleri hep son limiylerine zorlarım.

Kedi kılı yemek mi..Ya kahvaltı yapacaktık gızzzz...:-))

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • kahvaltı öncesi çok güzel gitti o kadının resmi ama kafamda bazı sorular belirdi

1-bu kadın kedi kılını sademi yiyor yoksa tuz falan kullanıyomu

2-acaba spesiyal'i beyaz kedi kılı mı gri kedi kılımı yoksa siyahmı?

3-bide renk değişince aldığı tat da değişiyormu

(bu arada başlık yiyor diyo ama aşaüıdaki açıklamada sakız olarak kullandığı yazıyo hangisine inanalım sence?)

1|0
    0|0
    • Sakız yutulabilir ki ^^

• sakız yutulduğunda sakız olmuyoki normal yemek gibi 100 defa çiğne yut.amacı dışına çıkıyor bence.

• Midem bulandı. :/ Vardı bizim sınıftada öyle tikleri olan biri.

1|0
    0|0
    • Arka kıllara dokunmuyormuş bak :Z

• Tamam yeter daha fazlasını duymak sağlıgım için iyi değil. :) Uykularıma gircek şimdi bööögg :/

• Yapişmiyormumuymuşmuş ağzina ?

1|0
    0|0
  • normal bir insanım cok şükür

1|0
    0|0
  • Kedi köpek olsun kıl insanın ölümüne bile sonuçlabilir iltihap yapıyor öyle ölen çok kişi tanıyorum birde ben eskiden toprak yerdim bir arkadaşımsa silgi yerdi :S

1|0
    0|0
  • tiksinmem her türlü muhabbeti yaparım ama çok gereksiz buluyorum hayır kedi tüyü falan nedir ya :))

1|0
    0|0
    • Bunu da görecekmişiz demek ki :))

• belgesellerde bir çok şey görüyorum da bu harbi çok farklı bir şey şuan yılan böcek vs. yiyen insanlar tuhaf gelmiyor bu tuhaf geliyor değişik bir yaşam tarzı .d

• Lisede sapık arkadaşlarım vardı kızların eteklerinin altına bakarlardı ya :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ya daha 3 yaşında sigaraya başlayanı tanıyorum

1|0
    0|0
  • Sinirlenince saçlarımı çekip kopartıyorum .

1|0
    0|0
    • Saç kalmaz kafanda cingözüm. :>

Yükleniyor...